.
.
.
.
.
.
..

.
.

Únor 2008

Něco o Horselandu

9. února 2008 v 20:47 | Marky
Můj nej seriál je Horseland, dávají ho každý den na Minimaxu, je to o koních , i když kreslené ale to neva - hlavně že o koních. Hlavní postavy jsou : Sára a Scarlet , Alma a Button , Molly a Calypso , Chloe a Chilli , Zoey a Pepper , Bayley a Aztec a Will a Jimber . Já mám nejradši koně Jimberra a postavu Sáru a Almu.
Tady je pár obrázků ;) :

Kobyla a hříbě

7. února 2008 v 11:00 | Marky
Ahojik lidi jak se máte????? Líbí se vám nový desing????? ;)

Něco o mně

6. února 2008 v 21:37 | Marky
Tak tady je něco o mně

Jmenuju se Markéta, je mi 10 let, měřím 150 cm a mám ráda koně. Ve škole mi to docela jde, až na naši třídní učitelku :(
Jsem štíhlá, bydlím v Postřelmově , mám světle hnědé vlasy a modré oči. Chodím na Ranch Viktorie v Šumperku , kde jsou super jak holky, tak koně. Mám nejradši Koru, je to černá dvouletá kobylka. Fotku bohužel nemám, ale jakmile ji budu mít, hned se tu oběví :)
Jezdím na 6letém koni Lemonovi, a kterém jsem se také naučila jezdit. Je to hnědák, kolik měří nevím....Ještě jezdím na kobylce Lucce, je to ryzák, ale rošťanda. Tady je fotka mně na Lemonovi i na Lucince ;)

3. Bleskovka ;)

6. února 2008 v 21:23 | Marky
Ahojík, je tady další bleskovka!!!

1. Achoj
2. Z čeho jste měli na vánoce největší radost?
3. Jaké plemeno koně máte nejraději ?
4. Líbí se vám nový desing ?
5. Jste v pony clubu?
6. V kolika letech se obsedává kůň?
7. Co je to lonžování ?

Tak si ji užijte , mohla bych vám tentokrát udělat diplomy podle sebe ? Pokud ale nechcete , napište do komentářů. Pokud ano , napište že souhlasíte. Až napíšu STOP tak je konec bleskovky. Užijte si to !!! ;)