.
.
.
.
.
.
..

.
.

Jess a Galeon díl 2.

22. května 2008 v 11:13
Jessica se od svého děsivého snu bála čím dál víc být sama .
Chtěla si o tom promluvit s její o rok starší sestrou Ashley , ale ta byla bohužel na internátní škole . Jediná , s kým si mohla promluvit , byla její kamarádka Angelika . Byla soucitná a chápala druhé v těžkých situacích . Jessica spěchala na autobus , jela do stáje . v Břízovém háji vysedla a pospíchala do klubovny , kde si odložila věci a převlékla se. Jako velká voda se přihnala do stáje a utíkala ke Galeonovi do boxu . Dala mu pusu a velkou mrkev . Potom zjistila , že jí ještě jedna mrkev zbyla . Rozhodla se , že ji dá Rodneymu . Rodney se zranil , když byl z Jessina pádu vystrašený . Jessica přišla k jeho boxu a soucitně na něj mluvila . Rodney byl jako omámený . Nesnesl kolem sebe nikoho od té doby , co byl tak vylekaný . Jessica mu ji položila na okraj žlabu . Při pohledu na Rodneyho se rozplakala . Utekla a chtěla vběhnout ke Galeovi , ovšem jak byla zaslepená slzami , spletla si box o jeden dál a vběhla k hnědákovi Talliemu . Tallie se vyekal a cuknul sebou . Jess od něho vyběhla a zahnula ke Galeovi . Nasedlala ho a nauzdila , vyvedla ho ven a nasedla na něj . Poídla ho do cvalu a ujíděla pryč . Naneštěstí ji viděl Patrick a zavolal : Jessico , stůj ! Počkej !
Ale marně , Jessica ho neslyšela . Ujížděla tryskem na Galeovi směrem k lesu . Patrick nauzdil jeho koně Morona a vydal se za ní . Angelika ho zahlédla , vyvedla jejího Tallieho a tryskem se hnala za Patrickem . Když ho dohnala , byla v dohledu i Jess . Ta však nic netušila . Když ji dohnaly , Jessica se zastavila a tázavě na ně zírala . Co - co tady děláte ? Vyjekla Jess.
Podívala se tázavě po Angelice . Ta jen pokrčila rameny a kývla hlavou k Patrickovi .
Mohla jsi Galeovi ublížit , začal z nejista . Asobě taky , dodal .
Co mně máte co sledovat ? Tady si člověk nemůže už ani vyjet na vyjížďku ? Jessica byla rozčilená .
Angelika to nedokázala snést a řekla jí : Jess , jak jsi ho okamžitě pobídla do trysku , mohla jsi mu ublížit , i sobě , ale já ti nechci nadávat !
To je v pohodě , řekla Jess , otočila Galea a nečekaně ho nakopla do trysku .
Angelika otočila Tallieho a cvalem zamířila k lesu . Chtěla Jessicu dohonit a promluvit si s ní . Tallie byl Quater horse + Anglický plnokrevník , takže byl velmi rychlý . Za chvíli uviděla Jessicu jak stojí a drží Galeovi otěže . Utírala si slzy a jakmile zahlédla Angel , otočila se k ní . Angelika seskočila z Tallieho a objala ji . Angeliko !!! Mám strach !! Vykřikla Jessica a omdlela . Angelika užuž hledala mobil v kapse , ale to už se k nim blížil Patrick a Erin . Angeliko , kam jsi zmizela ? Zaútočil na ni Patrick . Jessica měla pravdu , jsi skutečně tak hrozný !! Angelika měla v očích slzy . Vzala Jessicu , vysedla do sedlaa vytáhla ji před sebe . Rychleji než cvalem jet nemohla , aby jí kamarádka nevyklouzla . Erin se je snažila dohonit , Patrick tam zůstal . Když je Erin dohonila , řekla Angelice : Mám ...... víš ........ začala nejista Erin . Chytila jsem Galeona . Angelika zpomalila do kroku a podívala se přes Jessicu na Erin . Erin jela na Dillim a v ruce držela Galeonovi otěže . Když dojeli na ranč , Erin pomohla Angelice sundat Jessicu a zavolaly záchranku .
Jessiko !! Jessiko !!
Jess otevřela oči . Nad ní se skláněli její rodiče .
Kde .... kde jsem ? Promluvila tak tiše , že jí bylo sotva rozumět . Omdlela jsi , Doplnil ji otec . Jsi v nemocnici , ale neboj se , ještě dneska pojedeš domů .
---------------------------------------KONEC DRUHÉ ČÁSTI-------------------------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama