.
.
.
.
.
.
..

.
.

Červen 2008

Monička !!!

30. června 2008 v 21:37 | Marky
Ahooj , tak jsem se kočn dočkala . 29.6. se mi v 17:53 narodila zdravá sestřička Monička . Měří 50 cm a váží 3 , 50 kg . Je krásná , už jsme ji byli navštívit v porodnici . Moninka se má čile k světu , všechno ji zajímá a ráda se směje . Náš trpaslíček Asi tak za 3 dny by ji mohli pustit domů . Až budu mít fotky z foťáku v počítači , tak je sem dám . Tak zatím ahoj , jedme totiž do porodnice do Šumperka za naší kráskou . Ahoj

Triky !!

24. června 2008 v 6:58 | Marky |  Star Stable
Tak tady máte pár triků do Starstable, většina je odhalena , ale píšu jen ty triky , na které jsem sama přišla !!
1. Když nasedáte na koně , mačkejte rychle za sebou W nebo šipku dopředu a jakmile dosednete do sedla kůň vám rychle nacválá ( natryská atd. )
2. ( Velmi známý trik ) : Když nasedáte ( sesedáte ) tak rychle zmáčkněte mezerník a kůň se vám začne vzpínat jak vy nasedáte ( sesedáte )
3. Když jste ve Veledale , běžte k vodopádu , a s holkou ( ne s koněm ) zkuste běžet proti tomu velkému kamenu a zmáčkněte mezerník . Měli by jste se dostat na šedou část mapy .
4. Když máčkáte x ( nebo 1 ) kůň vám zabrzdí a rychle do toho zmáčkněte mezerník . Kůň vám zabrzdí a vzepne se a ta holka bude dělat jako když brzdí ( i v klusu , když stisknete mezerník , kůň se vzepne a holka bude dělat jako když kluše )

23.6.

23. června 2008 v 19:17 | Marky
Mnooo dneska jsem byla u koní , kde byla Markéta a Renča . Tak jsme koním daly trávu , vybrali ( já Lemonovi a Lucce ) , potom jsme čistily ( já poprvé svým new čištěním Lemču ) no a pak jsme je nasedlaly . Lemon sebou trochu šil tak jsem hofurt uklidňovala když jsem nasedla tak pořád chtěl hrozně naklusat tak jsem s ním obešla tři kolečka a naklusali jsme a na to jak chtěl hrozně klusat tak byl pomalej ....... Tak sem ho pořád pobízela a mlaskala na něj a on se uráčil naklusat . A tak jsme jezdily než nám naďa řekla ať je dáme do stáje . Tak jsem ho odvedla do boxu , odsedlala , oduzdila a poplácala po krku . Zametly jsme , daly koním vodu a seno . A rozloučily jsme se .

New foto soutěž !!

23. června 2008 v 12:32 | Marky |  Soutěže !!!
Tak jelikož soutěž o nej kresbu už jsem ukončila , začíná FOTO SOUTĚŽ O NEJ FOTO KONÍKA !!!!!!!!!!! Pravidla soutěží už znáte , ( posílejte mi na mail , pište i své jméno a jméno koníka ). Hlasovat budou jako vždycky návštěvníci blogu . Budou ( jako obvykle ) tři první místa , zbytek diplom za účast .Posílejte fotky koní , ať je z čeho vybírat !!

Vítězové !!

22. června 2008 v 20:50 | Marky |  Soutěže !!!
Ahoj tak máme tři vítěze soutěže o nej kresbu koně . Jsou jimi : Evča ( jak jinak ) , a na druhém se společně umístily Barča a Lucka !! Ale rozhodla sem se že udělám tři velké diplomy pro tyto vítěze a malé diplomky za účast . Tak nezbývá , než pogratulovat vítězům !!

Pondělí 16.6.

16. června 2008 v 19:12 | Marky
Táák dneska jsem byla u koníčkůůůů . Jinak ve škole nic moc . Už jsem celá natěšená jela na ranch , kde jsem potkala svou kámošku Natálku ( je jí 9 ) . Spolu jsme byli dát koním trávu , vodu , pak jsme si chvíli hráli s kotětem , které za námi pořád lezlo . Jenže ho potom majitel ranche vykoupal v kyblíku s vodou pro koně . Chudinka . Tak jsme ji s Natkou musely usušit . Mno a potom ? Kromě toho , že jsme ještě čistily boxy - já tentokrát Gazzimu a Šimonovi . Ti tam měli pěkně nastláno . Potom jsem čistila Lucku ( co mně ještě čekalo horšího !! ) . Jenže já bych chtěla jet na tábor , ale jedu k tetě do Prahy . Jenže jsem to zrušila a jedu samo na tábor na 12 dní . Je to totiž zadara . Mno pak jsme museli provozovat večerní krmení , koníčci se pěkně pustili d jídla a my s Natkou jsme konečně vydechly . Jinak ještě máe malé hříbátko !!! Křtiny jsou až na podzim na Country bále , ale je to krásná hnědá klisnička s hvězdičkou . Až bude foto - dám sem . Jenže pak zastavilo před stájí auto a už tu byli rodiče . Tak zatím - ahoj .

Neděle 15.6.

16. června 2008 v 7:07 | Marky
Ahojik , tak dneska jsem byla pro změnu nemocná . Bolela mně hlava , břicho a bylo mi na zvracení . Teplotu jsem teda neměla , ale i tak to nebyla zrovna procházka růžovým sadem . K večeru už mi bylo líp a ani ta hlava mně tak nebolela . Jenže jsem nemohla ani ven . Tak jsem si četla , nebo byla na PC , nebo jsem koukala na TV . I když by to mohlo být lepší , dalo se to přežít . Co vám k tomu mám ještě říct - jen že se těším na tábor , a ten si nenechám ujítani kdyby mi bylo bůhvíjak špatně . Prostě tábor s koníkama je tábor s koníkama . Zatím ppaa

Sobota 14.6.

14. června 2008 v 20:47 | Marky
Zdar , tak dneska byl good den naproti včerejšku . Ráno jsem sice vstávala už v 7 , ale o půl osmé jsem valila na autobus - jeli jsme s babičkou a dědou na výlet . Jako první jsme jeli do Hostýna a krásného kostela , kde jsem mamce koupila náramek , tátovi slona do sbírky a sobě figurku koníčka . Potom jsme jeli do nějaké malé vesničky , kde jsme byli ve firmě na výrobu masa , no a pak v místním kostelíku . Naše cesta dále směřovala do Teplických lázní , tam jsem si nalila trošku léčivé vody , jeli jsme se mrknout na Hranickou propast ( hlubokou přibližně 587 m ) , a pak domů . Jinak -- super výlat fakt , to vám teda povím . Jinak večer - což je teď jsem na PC . Ahoj !!

Kolik je vám let ?

13. června 2008 v 19:04 | Marky
Tak kolikpak je vám roků ????

Jaké máte domácí zvířátko ?

13. června 2008 v 19:02 | Marky
Jaké máte domácí zvířátko ? Pejska , andulku nebo morčátko ? Nebo něco jiného ?! Hlasujte !!