.
.
.
.
.
.
..

.
.

Červenec 2008

Foto - moje sbírka

25. července 2008 v 8:12 | Marky |  Schleich
Tak tady jsou fotky mojí sbírky :
Dohromady :
A každý zvlášť :
Prosím nekopírujte mé fotky , a kdyby přece jen tak se zdrojem . Děkuji

Knihy které jsem přečetla

21. července 2008 v 11:31 | Marky
Takže přečetla jsem : Diablo můj vysněný kůň , Diablo hrdina noci , Strach o Diabla , Diablo dědictví , Kája míří do černého , Kupředu , Kájo ! , Káju nic nerozhází , Večerní přítel , tajemství soumraku , Zázrak v nebezpečí , Cesta za snem , hříbě jménem Naděje , Boj o záchranu , Tajemství v písku , Šepot v nebezpečí , Satan je můj , Jezdkyně ,Nebezpečné léto 2 , Zima s poníky , Stříbrný sen , Magický příliv , DVS - Výprava do hor , dostihový kůň , kamarádky , rodeo , vánoční překvapení , zasněžená stezka , Velký závod , NAUČNÉ - Můj první poník , poznej svého poníka , encyklopedie koní a poníků , škola jezdectví , Můj kůň a já . To je zatím vše .

Moje sbírka

21. července 2008 v 11:24 | Marky |  Schleich
Jistě už jste aspoň slyšeli o figurkách fimy SCHLEICH . Já sbírám ty super koníky . Mám zatím : Tennesijjského mimochodníka , hřebce Pinta , Lipicánskou klisnu , Hřebce lipicána , Hannoverskou klisnu ( drezura ) a její hříbě , Hřebce Palomina a ošetřovatelku koní.
SCHLEICH JE NEJLEPŠÍ !!! !!! !!!

Jsem doma

21. července 2008 v 11:18 | Marky
Tak už jsem doma z tábora . Na Adamu bylo krásně , s koníkama taky , akorát nebylo vůbec hezké počasí a pořád pršelo :( Ve stanu jsme hned první den objevily ropuchu . Každý den jsme vozili , budíček byl na 1. turnusu o půl osmé a na 2. turnusu o čtvrt na 8 . Někdo měl to štěstí a jel na koni tam , ti ostatní nazpátek . Já jsem jela tam autem a nazpátek na koni . Cesta byla dlouhá 8 a půl hodiny (na koni ) autem hodinu a půl . Až dostaneme CD s fotkama , určo je semka dám . Na tábor jsme jeli my : Já , Market , Renča , Nikča , Anet a Vlaďka . Moc se mi tam líbilo . V neděli jsme byli i na pastvinách . Byl to neeeej tábor . Achoooj

Jezdecký tábor

5. července 2008 v 16:54 | Marky
Ahoj , jedete na tábor ?

Tábor

5. července 2008 v 16:51 | Marky
Ahoj tak od zítřka ( 6. 7 . ) do 18 . 7 . ( možná 19 . ) pojedu na jezdecký tábor . Takže nečekejte , že se tu něco nového oběví . Už se těšíííím na táboreček hurááá . Bude to zadarmo na 12 dníííí . Spát budeme ve velkým vojenským stanu . Jdete taky na tábor ?

Diplomy za soutěž o nej kresbu koně

3. července 2008 v 21:17 | Marky |  Soutěže !!!
Tak tady jsou trochu opožděné diplomy !!!
Za tento diplom se ti Lucko mooc omlouvám že to písmo není vidět jestli chceš tak ti udělám nový ... :(

Připoj se taky

3. července 2008 v 18:45 | Marky |  Ostatní
Řetězáky - zapoj se !!!
Ahoj , jmenuji se Daisy , mám blond vlasy , je mi 7 let , nemám nos a uši a jsem mrtvá . Jestli tohle nepošleš 20ti lidem do 24 hodin , oběvím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě .
Tenhle dopis pochází z Venezuely . Anna Kovaříková , která tento dopis poslala 20ti lidem do 20ti minut , vyhrála ve slosování automobil . Erik Pražák , který tomuto dopisu neuvěřil dostal do 5ti dní rakovinu a zemřel . Jestli tohle nepošleš jako Anna Kovaříková do 20ti minut 20ti lidem , do sedmi dní zemřeš . Tak co , pošleš tento magický dopis ? Radím ti ano , jako jsem to udělala já .
Řekni si v duchu jméno osoby , jenž máš ráda , a to jméno si řekni 2 x . Do týdne ti na mobilu zapípá SMSka od oné osoby , bude v ní stát : MILUJI TĚ !! Tak to nezapomeň poslat dál !!
Tak , a hlavně to nezapomeňte poslat , a pozor na Daisy !!!

Koníci od Barči

3. července 2008 v 18:35 | Marky
Táák tady jsou koníčci od Báry ( která v minulé soutěži obsadila 2. místo ) Jmenují se Merlin a Šína :

Monča - foto

3. července 2008 v 17:15 | Marky
Tady je slíbené foto mojí krásky Moničky !!!
Tady je , když byla ještě v porodnici . Jinak teď už je doma - to je křiku ....