.
.
.
.
.
.
..

.
.

Říjen 2008

Omlouvám se!!!

20. října 2008 v 17:31 | Markyška
Ahojky, omlouvám se za moji dlouhodobou nepřítomnost , prostě není čas. Znáte to , nevíte , kam dřív skočit a jste rádi , když si sednete a chvíli odpočíváte . A tak nějak je to se mnou . Jo a mimochodem - Korinka se mi vrátila po půl roce... Ve středu se na ni jdu podívat , doufám , že na mně nezapomněla . Tak mi to prosím promiňte.... Budu se snažit sem chodit častěji . Zatím ahojky a mějte se !!!

Lisa a Starshine díl 2.

7. října 2008 v 16:23 | Marky
DÍL 2.

Obě dívky cválaly jako o život . Jely tak rychle , že jim vítr hvízdal kolem uší až měly slzy v očích . Ale jely dál , nevzdaly to .

Lisa : Lindo , tady jsem byla když unesli Starshina !

Starshine najednou zacouval . Pohodil hlavou a zafrkal .

Lisa : Ale no tak , přece je tu nenecháme Starshine !

Linda : Liso , musím tam jít , ale ty pro jistotu zůstaň tady .

Lisa : Ne , nesmíme se rozdělit !!!

Linda : Budeme muset , Liso , kdo potom půjde pro pomoc ?

Lisa : No dobře ....ale buď opatrná

Linda : Budu , neboj

Linda odcválala směrem k budově . Najednou se ozvalo zaskřípání dveří a Lindin zoufalý výkřik : Liso , pomoc !!

Lisa : Ale ne , musím jí pomoct !!!

Z míst , kde viděla Lindu naposledy se ozvalo : Chyťte ji , je tu ještě jedna !!!Najednou přicválál Meteor s prázdným sedlem a zastavil se vedle Starshina .
Lisa chytila Meteora a uvázala ho u stromu .

Lisa : jdu jí na pomoc .

Pobídla Starshina do trysku a dojela k bráně . Tam ho zpomalila do kroku a pomalu projela . Dojela k velké budově a vjela dovnitř . Opodál , na kamenné zemi ležela Linda . Nic nevnímala , ani když na ni Lisa mluvila .

Lisa : vezmu ji a musím pryč !!

Sehnula se pro ni , vyzvedla ji na Starshina a sama nasedla . Najednou se Starshine vzepjal a zaržál . Brána se otevřela a dovnitř vběhl rváč .

Rváč : Chyťte ji !!!

Lisa : Jeď , Starshine !!!!

Starshine se rozjel tryskem pryč .
Jako když jsem prchala se Starshinem , pomyslela si .
Lisa projela bránou a rychle odvázala Meteora .

Příště -

Dostanou se dívky v pořádku domů ?
Bude Linda v pořádku ?
Najdou Anne a Alex ?

Moje pixelka

3. října 2008 v 14:52 | Marky |  Ostatní
Ahojky , toto je moje adoptovaná pixelka :
Jméno : Gira
Věk : půl roku
Kdy jsem Giru adoptovala : 3.10. 08

Narozeniny !!!!

2. října 2008 v 7:09 | Marky
Ahoj tak můj blogísek má jeden rok .Tak jsem si říkala že to sem písnu , jen tak pro zajímavost jakže dlouho ten blog mám .

Oznámení

2. října 2008 v 7:06 | Marky
Ahojky , je mi mociiinky líto že poslední dobou na blog nic nedávám , ale já opravdu nemám čas . Prostě škola je škola , koně jsou koně a kroužky jsou kroužky . Samozdřejmě to neznamená , že s blogem končím jen to prostě berte tak , že se tak jednou za dva tři dny něco přibyde , ale nemůžu sem chodit každý den . Články budou přibývat pořád , ale ne tak často . Kdyby jste měli nějakou otázku ohledně koní , blogu nebo třeba i náramků z bavlnek ( taky je umím ) tak mi pište buďto to komentářů , nebo na icq 487 323 659 , nebo na skype marky126 atd . Prostě mi dáte vědět Jinak dávám odkaz na velice krásné stránky o náramkách přátelství http://www.naramkypratelstvi.cz/index2.html
Podle této stránky jsem se to naučila taky já . Umím proužky,šipky , řetízek , rychlé náramky , pepito , prolamovaný vzor , náramek s tečkou uprostřed , šipky kombinace , proužky kombinace , jednodušší obrázky a učím se písmenka . Tak se zatím s vámi loučím , a mějte se !!!