.
.
.
.
.
.
..

.
.

Prosinec 2008

Veselého Silvestra !!!!

31. prosince 2008 v 18:49 | Marky |  Novinky
JÁ , KONÍCI A CELÝ SILVER GOLD RANCH VÁM PŘEJÍ :

ŠŤASTNÉHO A PĚKNÉHO SILVESTRA,NOVÝ ROK VE ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ A DO NOVÉHO ROKU 2009 VÁM PŘEJI VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!


Tohle je zdřejmě poslední článek roku 2008 !!!!

Velké seznámení 3.díl

31. prosince 2008 v 18:01 | Marky |  Fotopříběhy
Ano, dočkali jste se !!! Třetí díl je tady !!!

Chvíli se zdálo, že Nikola a Talisman překážku prostě přeskočí, jenže Tallie při doskoku zavadil nohou o břevno a průšvih byl na světě !!!
Převalil se na pravý bok a přitom Nikole přilehl nohu.Nikola vykřikla bolestí a potom nastalo ticho,veliké ticho...
Nikole se podařilo vyprostit zpod jeho těla , ale Tallie pořád bez hnutí ležel na zemi. Nikola nemohla vstát , ale už se k nim blížila Sára. Tallie byl ale v nebepečí, že se zraní o třmen na kterém leží.
Tallie se ale bez potíží zvedl a Sára ho ještě prohlédla, jesti mu nic není.Tallie ale vypadal zdravě a Max mezitím odvezl Nikolu k doktorovi.
Sára přivázala Tallieho ke stáji a zavolala veterináře . Potom mu sundala sedlo .
Položila sedlo na věšák a potom šla Talliemu sundat uzdečku.


Konec !!!! Tento fotopříběh byl trošku kratší, ale snad se vám i tak bude líbít !

Dobře,ukecali jste mně...

31. prosince 2008 v 17:15 | Marky |  Novinky
Dobře,dobře... ukecali jste mně....a k čemu vlastně ??!! No přece k Velkému seznámení 3 !!!! Poděkujte hlavně Kety ☺☻ Ta už mi dokonce vyhrožovala,že jestli nebude trojka že mně zabije XD
Takže asi tak za půl hodinky na něm začnu pracovat, máte se na co těšit !!!! Koníci jsou zvědaví, jak se vám bude líbit,takže musím jejich zvědavost utišit.Těšte se !

Líbí se vám moje fotopříběhy ?

31. prosince 2008 v 11:06 | Marky
Líbí se vám moje fotopříběhy ?

Velké seznámení 2.díl

30. prosince 2008 v 18:24 | Marky |  Fotopříběhy
Konečně jste se dočkali duhého dílu fotopříběhu s názvem Velké seznámení !!!

Nikola si osedlala a nauzdila Tanga ( :-D ) a zkusila, jak jí jsou třmeny.Byly jí ale dlouhé.
Tak seskočila a upravila si délku.Sára se jí ptala,jestli nechce pomoct,ale Nikča řekla že to zvládne sama a Sára šla hřebelcovat Jiskru.
Potom nasedla,chytila otěže,pobídla hřebce do kroku a chvíli s ním objížděla jízdárnu,aby se rozehřál.
Potom se rozhodla,že zkusí menší kavaletu.Tango ale tak rád skáče, že je mu jedno že je kavaleta nízká a s radostí ji přeskočí.
Tady vidíte,že Tango by přeskočil i milimetrovou kládu.
Potom se Nikola o Tanga postarala,vyčistila ho a nakrmila ho však Sára.Nikola si nachystala Tallieho,aby zkusila temperament mladého koně.Jenže hned jak ho rozehřála, chystala se ke skoku.Sára na ni volala,že Tallie je ještě mladý a skákat neumí,ale Nikola už to neslyšela,Sára se za ní rozběhla a volala na ni.Pozdě.Tallie se už odrazil a skočil.
Tallie už se odrazil a už letí přes překážku.Nikola už ho však nemohla brzdit,protože tím by koně i sebe mohla vážně zranit.Jak to dopadne ??!!


To se dozvíte příště !!! Konec 2. části !!!!!

Mám ho !!!!!

29. prosince 2008 v 18:38 | Marky |  Novinky
Tak ho mám !!!! Konečně ho mám !!!! Mýho andalusana !!!!!!!!!!!!Hurááááááááá !!! Jmenuje se Silver Surprise a hned zabral místo vůdce stáda !!!!!!!!! A bude druhý díl našeho foto - příběhu !!! Možná se budete divit , proč tam není Silver , ale ten příběh jsem fotila celý ještě když u nás Silver nebyl takže se v něm neobjeví . A ještě jedna novinka , bude další foto-příběh , taky seznamování , ale s kým se budeme seznamovat tentokrát nechám v tajnosti !!! Poprosím Renču ( můžete ji tady najít pod přezdívkou Žabka nebo Stínovlas ) aby nikomu nevyzradila, o koho se jedná , protože ona jediná to ví !!!! Mějte se !!!

Možná...

27. prosince 2008 v 19:58 | Marky |  Novinky
Ahoj, příští týden si s mamkou děláme výlet do Šumperka na Hlavné třídě je obchod se Schleich takže mám vyhlídnutýho Andalusana a jestli to vyjde příští týden bude náš dostala jsem od babičky nějaký peníze ( nejsem bez peněz,ale na Vánoce jsem hodně utratila za dárky pro příbuzný a ještě mám objednaný volňásky u Peti ) takže možná ho budem mít...Mám na něj spadeno už od začátku mojí sbírky tak to možná vyjde.Jmenoval by se Silver Surprise,bude to vůdce našeho stáda a proto bude v jeho jménu část názvu našeho ranče.Držte palce !!!!!
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/sc/schleich-andalusian-stallion.jpg

Velké seznámení 1.díl

27. prosince 2008 v 19:26 | Marky |  Fotopříběhy
Nový příběh je tady !!

Hřebečci dováděli venku,ze stáje vykukovalo šest zvědavých hlaviček - tři patřily klisnám a tři našim hříbátkům ! Ale kdo je ta veliká černobílá klisna v tom boxu nalevo ? A kdo je to hříbě ? A kdo je asi ta jezdkyně,co jede na tom tinkerovi ?
Ta jezdkyně na tom tinkerovi - to je přece Nikola a Hrdina !!! Sára mává na pozdrav Nikole a ta na ni mává taky.Hrdina spokojeně řehtá a naslouchá své jezdkyni.Dokonalá dvojka !
Ale pořád nevíme,kdo je ta strakatá klisna s tím hříbětem !!! Vždyť je to Hvězda s Lillinkou,ale říkáme jí Zvoněnka.
Sára vyvedla Hvězdu z boxu a za ní se hrne maličký drobeček,který nedopustí aby mu maminka byť jen na metr utekla . Zvoněnka si svou maminku pořádně pohlídá !!! Na uzdečce ji vyvádí proto , že Hvězda je tu nová, je lekavá a snadno se splaší .
Sára je dala do odděleného výběhu,aby se nepokousala s ostatními koňmi a aby se mohli poznat.
Ale zdálo se být všechno v pohodě, když k ní ostatní klisny zamířily a Melodie se s ní začala očichávat , už se k nim blížila Jiskra která se netvářila nějak moc otráveně a Lilli už byla v živé debatě se Zázrakem a s Jitřenkou.
Tak je Sára pustila k ostatním koním a všechno bylo v klidu.Koně se pásli a hráli si, hříbata se Zvoněnky vyptávala na různé věci a všem spolu bylo dobře.Kelly přitom dohlížel,aby žádný z koní neutekl a aby nedošlo ke rvačce.Koníci si skvěle rozumí !!!
------------------------------Konec------------------------------


Tohle je konec první části, druhá část bude pravděpodobně zítra nebo pozítří .
Líbilo se vám to ?

Nový fotopříběh už za chvíli !!!

27. prosince 2008 v 19:04 | Marky |  Novinky
Těšte se !!! Nový fotopříběh, už za chvíli !!!!!! Jen zmenším fotečky a šupnu to sem !!!! Tentokrát se jedná o čtyřdílný příběh s názvem Velké seznámení !! TĚŠTE SE !!!!!

Znovu vás prosím !!!

27. prosince 2008 v 17:47 | Marky |  Novinky
Znova vás moc prosím,hlásněte pro Jitřenku na tomto ranchi a potom ještě tady !!!
PROSÍM !!! ZASLOUŽÍ SI TO !!!!!!! Klidně vám i udělám diplomek, kdo budete chtít !!!!
Jitřenka i já vás moc prosíme !!! A s námi i celý Silver Gold ranch !!!!!!