.
.
.
.
.
.
..

.
.

Leden 2009

Soutěž o nej postroj - přihláška !

29. ledna 2009 v 20:32 | Marky |  Soutěže Schleich
Tady je soutěž o nej postroj na koníka schleich.Přihlášky mi posílejte na mail Kora112@seznam.cz
Koník na sobě musí mít nějaký postroj, který jste sami vyrobili.Může to být ohlávka,uzdečka,deka,sedlo nebo cokoliv vaší výroby.Do přihlášky pište :

*Jméno koníka
*Pohlaví
*Věk
*Plemeno
*Povaha
*Co má na sobě koník za postroj ( deka,sedlo...)
*Jméno majitele
*Email majitele
*Ranch majitele
*Zajímavost nebo cokoli, co vás napadne....


Přihlašujte se do 3.2.
Už se těším na přhlášky !!!

Důležité !!!! Prosíííííííím !!!!!!!!

27. ledna 2009 v 20:14 | Marky |  Novinky
Prosííím vás po 3. abyste dali hlásek Silveradovi,vždyť on se snaží ukázat, co v něm je !!!! Prosím dejte mu hlas !!! On je šikovný, zaslouží si to !!!! Ani 2. místo není špatné , ale 1. je prostě 1. !!!Prosím vás já, Silver,Kelly,všichni koníci,Sára,Max,Nikola a prostě celý Silver Gold !
Tady : na této stránce pro něj prosím hlásněte !! dělám i diplomky !!! Budu vám moc vděčná !!!!

Nic nového...

27. ledna 2009 v 15:39 | Marky
Ahojky omlouvám se že nepíšu, ale není nic nového....
asi jen že ve čtvrtek bude pololetní vysvědčení,docela by mně zajímalo, co budete mít ! Kdo chce, může mi napsat do komentů ! ;) ale taky třídu !
Pak ještě budu mít 8.února narozky, takže koníci půjdou na párty .
To bude asi vše, mějte se a pozdravujte koníky !

Znovu vás prosím o hlas !

24. ledna 2009 v 13:28 | Marky |  Novinky
Znovu vás prosím o hlásek pro Silverada v Šampionátě 2009 tady, má celkem šanci vyhrát !!!!!!Kdo bude chtít, klidně si napište o diplomek a kdo hlásne, oplatím mu to, až bude potřebovat !!!!!
Jsme tam jako Marky & Silver Surprise

moc vás prosííím !


Stříbrný přízrak 3.část

24. ledna 2009 v 9:49 | Marky |  Fotopříběhy
Tady máte 3. díl fotopříběhu .

Démon se znou ohlédl ke křoví, kde přízraka viděl.Nikdo tam nebyl.
Silver běžel k ohradníku a obratně ho přeskočil.Doběhl za kamarády a zastavil se.
Na pastvině ho přivítal Tallie,Dailin,Hrdina a Tango.Silver se zastavil až u Tanga a odtáhl ho stranou.
Potom mu pověděl o černém mustangovi, kterého pozoroval.Řekl mu, jak mu připadal sám,a Tango zlehla pokýval hlavou.Potom se Silver otočil a odešel.
Démon se znovu vzepjal, když uviděl šedého přízraka.Ten ale nestál a nesledoval ho jako vždy, ale pomalu klusal k němu.Démon se prvně bál,ale když viděl přátelský výraz v jeho očích,postavil se na všechny čtyři a uklidnil se.
Kůň ho dovedl ke srádu klidně pasoucích se koní.Démon měl ze začátku strach,ale potom se k nim přidal a měl pocit, že se k němu vrací štěstí od doby,kdy se stratil od svého divokého stáda.Hřebci se mu jeden po druhém představili a potom ze všichni začali pást................
.....a právě takto je tam objevila překvapená Sára.

KONEC !

líbil se vám fotopříběh Stříbrný přízrak ?

Asi bude soutěž....

23. ledna 2009 v 15:30 | Marky |  Novinky
Asi bude soutěž s koníky schleich,papo,collecta,bullyland apod.
Ale pozor ! Tato soutěž bude něco jako přehlídka !! Musí mít na sobě postroj vámi vyrobený !! Koník může mít na sobě deku,ohlávku,sedlo,uzdečku,nějaký postroj atd.
Můžete do ní přihlásit jen jednoho koně !!!

Stříbrný přízrak 2.část

22. ledna 2009 v 17:55 | Marky |  Fotopříběhy
2.DÍL PŘÍBĚHU

Démon po koni vykopnul a prudce se otočil.Tajemný hřebec se na něj pořád klidně díval a potom,co Démon vykopl,se ani nepohnul.
Znova se vzepjal a snažil se hřebce odehnat.Potom se otočil a začal se pást.Myslel si, že to přízraka omrzí a odejde.
Ale zvědavost v něm zvítězila a podíval se zpátky.Hřebec byl tentam.Neslyšel ani dunění kopyt, ani otisky kopyt nebylo vidět.Nebýt zlomeného klacku,ktrý zlomil onen hřebec,by si Démon myslel,že se mu to celé zdálo a jen blouzní.
Jenže druhý den viděl Démon zase toho koně.Sledoval ho z blízkého, řídkého křoví.Černošedý hřebec byl veliký a v očích měl ledový klid.Díval se na Démona přátelskýma a klidnýma očima a vypadal, jako bych chtěl Démonovi něco říct.


Konec !

Příště : co se stane s Démonem ?
řekne přízrak Démonovi něco, co dosud nevěděl ?

Líbil se vám 2.díl ?

Stříbrný přízrak 1.část

21. ledna 2009 v 20:56 | Marky |  Fotopříběhy
Tady je 1.část fotopříběhu Stříbrný přízrak
Tento příběh byl focen ještě před Jiskřinou nehodou, proto je tam Nikola jak na ní jezdí.
Stádo se spokojeně páslo na pastvině a vychutnávali si hezký den.Hříbata dováděla po boku svých maminek a Nikola vzadu trénovala Jiskru.
Démon znovu zařehtal a prudce se vzepjal.Písek v nedaleké poušti byl rozpálený a sluneční paprsky se odrážely na vodní hladilně malého jezírka.Veliký černý hřebec měl stále pocit, že ho něco pronásleduje.Rozcválal se pryč a a zničehonic prudce zabrzdil.Ohlédl se a v jeho očích se značil strach.Šedočerný hřebec,který stál za ním,ho poočku pozoroval.Démon se přízraka bál,proto se znovu vzepjal a dal se do trysku.Bál se neznámého přízraka tak,že nevěděl,kam běží.Jenže když se tnovu ohlédl,čekal,že uvidí šedivého hřebce jak pořád stojí za ním.Ale nikdo tam nebyl.
Nikola s Talliem obklusávali malá kolečka na jízdárně a Kelly je přitom pozoroval.Potom se schoulil do klubíčka a usnul.
Nikola a Tallie odbočili na lesní cestu a najednou uviděli velkého,černého koně.Nikola nedřív chtěla ujet , jenže hřebec ji nějak přitahoval.Proto zůstala s Talliem naprosto potichu a z povzdálí koně sledovali.Nikola se potom otočila a vrátila se ke stádu.
Démon se s hrůzou otočil a zase viděl toho šedočerného hřebce.Prudce se vzepjal ve snaze koně odhnat,ale ten tam stál a jakokdyby výsměšně Démona pozoroval.Přízrak byl klidný, což se ale nedalo říct o Démonovi.V očích měl hrůzu a strach a pořád koně sledoval.

Konec !!!

Příště :
Kdo je ten šedý přízrak ?
Zbaví se ho Démon ?

snad se vám první díl líbil.

Surprise do toho !

20. ledna 2009 v 20:36 | Marky |  Novinky
Ahoj prosím hlasujte tady pro našeho Silvera v šampionátu 2009 !!! Kdo hlásne a chce tak si napište o diplomek !! Prosííííím Silver si to zaslouží je skvělý !!! Já vám to jednou vrátím !!!!
Prosííííííííííííííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!


Silver Surprise !!!!!


Dotaz..

20. ledna 2009 v 17:17 | Marky |  Novinky
Ahojky mám dotaz pro ty kdo byly se svými schleich někdy u moře - vadí jim slaná voda ? já si právě nejsem jistá jestli potom nebudou mít fleky nebo něco proto se ptám...