.
.
.
.
.
.
..

.
.

Březen 2009

Přírůstek

31. března 2009 v 17:47 | Marky |  Novinky
Další přírůstek, ale tentokrát pejsek, popíšu vám to od rána - ráno se udělala všechna práce, pak byl oběd a asi ve dvě hodiny jela Sára s Nikolou do města.Koupily krmení pro koně,pak pro Kellyho a nějaké drobnosti.Potom zamířily do místního psího útulku.Nejdřív se jim tam zalíbil krásný německý ovčák,potom skvělý westík, ale jejich srdce si získal černý labrador.Byl tak krásný,milý a přátelský, hned začal radostně štěkat a skákat po kleci.Sára šla za lidmi z útulku a cosi si domlouvali.Nikča se mezitím mazlila se psem.Neměl jméno, to ještě musíme vymyslet.A potom se vrátila Sára a naložila pejska do přepravky.Všechno bylo vyřízeno, tak mohly holky odjet domů.Doma psa vyložily a pak ho seznámily s Kellym.Ten je štěstím bez sebe, že má psího kamaráda.Nikola mu udělala pelíšek a přichystala jídlo.Už byl skoro večer, tak se udělal zbytek práce a bylo hotovo...

Už je to lepší, trošku..

30. března 2009 v 19:19 | Marky |  Novinky
No už je mi trochu líp, ale pořád žádná sláva.Dnes mi přišla výhra od Kety, díky moc je super :-) A taky mám new hru - Starshine legacy 3 Legenda o Pandorii takže už mi chybí jen Hádanka jménem Dark Core a mám všecky 4 díly :-) Legenda o Pandorii vážně nemá chybu, akorát je to trochu těžký třeba ta skládačka to mi trvalo hoooodně dlouho než jsem na to přišla... a nebo mi nejde víc věcí... no to je vše, ještě že koníci se mají skvěle.

Teď sem nic nepřibyde.. :-(

29. března 2009 v 19:46 | Marky |  Novinky
Mrzí mně to, vážně, ale dnes ani zítra sem asi nic nepřibyde, jsem nemocná Hodně mně taky bolí hlava, takže u počítače je to ještě horší Tak se zatím mějte

Hvězda a Zvoněnka venku

28. března 2009 v 16:11 | Marky |  Fotopříběhy
U babičky jsem fotila Hvězdu a Zvoněnku, tak tady vám obě přišly ukázat obrázky :

Ahoj ! Teď jsem tu já, Zvoněnka ! Tohle jsem já s mamčou venku.Moc se mi tam líbilo.
Kuk !
Skvěle se tu běhá, dovádí i skáče, opravdu jsem se tady vyblbla !
Mrzí mně, že tady nejsou ostatní hříbátka, ale i tak je tu zábava.
Teď jsem tady já, Hvězda ! Tato fotka se mi líbí nejvíc, moc jsme si to se Zvoněnkou užily.
Tady se skvěle šplhalo, ale trochu jsem se o Zvoněnku bála, aby nespadla.Toto byl skvělý výlet Hvězdy a Zvoněnky !

Oznámení

27. března 2009 v 18:49 | Marky |  Novinky
No dnešek by se dal také nazvat "den jako každý jiný" takže sem ani nebudu vypisovat, co se dnes dělo.


  • Mrzí mně, že se moc nevyjadřujete k mým výrobkům.Jen vás prosím, abyste se vyjadřovali upřímně.Protože kdy napíšete : Je to hezký !; nebo Pěkný !; ale když udělám obchůdek tak si nic nekoupíte, tak radši napište že dělat obchůdek nemá cenu.
  • Hotových pár nových postrojů
  • V blízké době k nám asi přibyde nový koník ! Ale neřekneme vám, jaký !
  • Hlasujte dole v anketě, jestli má cenu dělat obchůdek, ať pak není zbytečně.
  • To bude vše..

Ukázky mých výrobků

26. března 2009 v 20:18 | Marky |  Fotky
A jsou tady, ukázky mých výrobků.Byla bych ráda, kdybyste UPŘÍMĚ napsali do komentů, jak se vám to líbí, ať vím, jestli má obchůdek cenu.A jsou tady !Voltižní sada - no, moc se mi nepovedla, už je celkem stará.

Postroj Velikonoční vajíčko - Tento postroj je možná až přehnaně velikonoční Je ze žluté látky, zeleně obšitý, na něm jsou červeně a modře vyšisté vzory, červeno-zeleno-modrý poprsák spletený do copánku.
Indiánský postroj - hnědý postroj s třásněmi, hnědý poprsák s třásněmi, žlutá indiánská uzdečka s třásněmi.Na postroji jsou vyšité vlnky.
Postroj Diamantová Pyramida - Zvláštní název, viďte ? Tento postroj je z modré látky, na které jsou 2 trojúhelníky a uprostřed je "diamant" , který je také na poprsáku.Tady máte foto, asi jde vidět líp :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Parkurové sedlo - Sedlo z hnědé kůže, natahovací nastavitelný podbřišník, na fotce ještě bez třmenů.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Líbilo se vám to ?

Už dnes tu budou !

26. března 2009 v 18:31 | Marky |  Novinky
Co tu bude ? No postroje, které by se mohly někdy objevit v obchůdku ! A již dnes ! Všechny, které vám sem dám, v obchůdku nebudou, jen některé.Uvidíme jestli se vám budou líbit, ale doufám že jo.Je mezi nimi parkurové sedlo,postroj "diamantová pyramida" , indiánský postroj, postroj "Velikonoční vajíčko" a tak..

Den jako každý jiný

25. března 2009 v 19:10 | Marky |  Novinky
Dnes byl den jako každý jiný.. píše Max


Ahoj ! Den jako každý jiný.. přesně vystiženo.Brzo ráno jsem jel do práce, ostatní tou dobou ještě spali, nechal jsem jim na stole lísteček Jel jsem okovat jednu klisnu, která prý ztratila podkovu a už ji nemůžou najít.Když jsem dojel na místo, prohodil jsem pár slov s majitelem klisny a šel jsem k ní.Ona po mně okamžitě vykopla a přitiskla se na opačnou stranu boxu.Vběhl k ní majitel a uklidnil ji.Zatím co jsem ji koval, stál u její hlavy a chlácholil ji.No řeknu vám, okovat ji byl vážně oříšek.Ale znám horší případy.. potom jsem šel s majitelem klisny před stáj , dohodli jsme se a pak jsem odjel.Když jsem přijel, divil jsem se, kde všichni jsou.Jeli na vyjížďku.Nevím teda, kdo na kom, ale pryč byla Jiskra s Jitřenkou,Melodie se Zázrakem a Večernice s Nadějí.Tak jsem šel vykydat.Potom dorazili lidi z vyjížďky, šli jsme se najíst a zase jsem musel odjet pryč.Netuším, co se mezitím dělo na ranchi.Jakmile jsem se vrátil, viděl jsem ve výběhu pobíhat pár koní a na kruhovce Nikolu s Tangem.Kousek dál byla Sára s Arrowem a Will bůhvíkde.Prý jel navštívit Jacka.Už byl skoro večer, tak jsem nakrmil,Sára vykydala, Will který už byl zpět hřebelcoval a Nikola zametala.No, a "den jako každý jiný" byl u konce.


Max

Tak vidíte.. jo a zítra by se tu mohlo objevit pár postrojů, které by mohly být v obchůdku.Snad se vám budou aspoň trošku líbit.. no uvidíme.

Day in ranch + statistika

24. března 2009 v 20:17 | Marky |  Novinky
Den na ranchi vám dneska napíše Sára..Ahoj ! Dnešek byl super, jako každý jiný den u koní ! Nikča včera odjela, táta zaspal tak jsem zbyla jen já a Will.Rozdělili jsme si práci a když bylo hotovo, přijela Nikča.Nachystali jsme v hale pár kavalet a každý si vzal na starost tři koně.Když bylo odježděno, vzala si nikča Dailina chvíli na lonž a já jsem zatím trénovala s Rockym drezuru.Táta jel někam do města okovat pár koní, tak jsme byli na práci jen tři.Koně jsme vyčistili, nakrmili, vykydali jim, navozili podestýlku ( to byla fuška ! ) a zametli.. potom jsme šli domů, po hodině zpět do stáje zkontrolovat koně a nakrmit.A další den na ranchi byl za námi..

Sára


A takto asi probíhal dnešek na ranchi... a tady je malá statistika jak to u nás na ranchi vypadá :


5 klisen ( bez hříbat )
8 hřebců ( bez hříbat )
1 valach
4 zaměstnanci
1 pes
1 kočka
1 stáj
3 klisničky ( hříbata )
2 hřebečci ( hříbata )

Celkem 26 věcí...

To snad ne !

23. března 2009 v 18:56 | Marky |  Novinky
Ten Blog.cz je strašný, pořád něco dělají právě jsem psala dlouhý článek z dneška a najedou sek a nic, článek pryč, takže na to kašlu znovu to psát nebudu omlouvám se ale tolik času nemám.Jen vás prosím o návštěvu našeho druhého webu který je zde a napsali tam třeba něco do vzkazů.