.
.
.
.
.
.
..

.
.

Březen 2010

At home

31. března 2010 v 9:41 | Kora |  Novinky
Ahojky !
Praha byla celkem dobrá, akorát jsme si pklatili místenky do vlaku a celou cestu, tj.3 hodiny jsme s holkama stály na chodbičce :(
Pak jsme byli na Flóře v IMAXU na filmu Alenka v říši divů, není to tak špatný jak jsem si myslela.Pak jsme byli na pražským hradě,na staroměstským náměstí, na Karlově mostě a na Václaváku.Cestou zpět už jsme naštěstí měly kam sednout.Fotky ze služby sem dám asi odpoledne.Tak ahoj

Hobby Háj

29. března 2010 v 18:16 | Kora |  Novinky
Ahojky
jiný nadpis mně nenapadl.V neděli budou u nás v Háji první hobbíky, určitě si je nenechám ujít.Ze služby mám hodně fotek a konečně i několik sebe na Hesportovi a na Lukasovi.Pak i fotky z výběhu apod.V sobotu mi ježdění celkem šlo,líp než normálně a měla jsem Hesporta.V neděli mi to moc nešlo, měla jsem Lukase ( není úplně vycvičený ) a navíc nás trénovala holka kterou nenávidím takže nic.Zítra jedu do Prahy, takže novinky žádný, ale ve  středu už bych sem možná mohla dát ty fotky.

No jo..

26. března 2010 v 18:24 | Kora |  Novinky
Ahoj
Moc nepřidávám, omlouvám se.Teďka o víkendu mám službu takže články nečekejte a omlouvám se SR hlavně kiiki ale nebudu moct pochopitelně ani chodit k SR takže kiiki fakt promiň ale denně u tebe nebudu.Po škole chodím ven, nedávno myslím že ve středu jsem byla v Sudkově a udělala jsem tam několik krásných fotek s Laylou ( mně se fotky fakt moc líbí :-) )
V ponděli jdu na očkování takže propásnu test z přírodopisu :)
V úterý jedu se školou do Prahy celý den, ve středu jdeme na nějakou přednášku o dravcích ale článek nejspíš bude ( možná ty Layliny fotky ) a od čtvrtka do pondělí máme Velikonoční prázdniny joooo ! Už máme na ranči i výzdobu :) Na službu beru foťák takže jestli něco nafotím tak to semka pak dám.Omlouvám se za případné chyby v článku ale je psán narychlo.
Tak se mějte a ahoj !

Parkur part 3

23. března 2010 v 17:58 | Kora |  Fotopříběhy
Je tady 3. část minisérie Parkur.Tentokrát je o přípravě mladého koně na skokovou disciplínu.

Nečekaně

22. března 2010 v 18:24 | Kora |  Novinky
Ahojky, velice nečekaně nový dess, myslím že už poslední.Líbí se mi tady z těchto co tu byly ty zelený nejvíc.Však jsem ho dělala 3x - 2x se mi neuložil.Mám pro vás nachystaný parkur 3, tentokrát o přípravě mladého koně na parkur.U nás probíhají přípravy na sezónu v plném proudu, 3.dubna jsou u nás 1.hobby parkury.Trénujeme 5 dní v týdnu - a co zbylé dva dny ? Jeden den bereme koníky na vyjížďku a druhý den mají volno.Každý kůň má ale jiný tréninkový plán, takže někdo má volno třeba ve středu, jiný např. v sobotu a podobně.

Očima Taladina

20. března 2010 v 17:14 | Tali |  Novinky
Ahojky ! Jmenuju se Taladin, je mi 6 let a miluju parkur.Patřím Lisem která se o mně skvěle stará.Tady vám napíšu o mojí minulosti :
Taladin
Narodil jsem se na obrovské dostihové farmě po matce Tině a otci Aladinovi.Selhal jsem jako dostihový kůň, takže mně jako ročka prodali v dražbě.Skončil jsem na nevelké farmě, kde se o mně starala sedmnáctiletá Jennifer.Měla mně moc ráda, ale její rodiče mně museli prodat kvůli finančním potížím.
Tali
Tak jsem se ocitnul jako čtyřletý u Lisy.Nejdřív mně měla u kamarádky spolu s valáškem Liamem, později začala pracovat tady u mně tu ustájila.Můj nejlepší kamarád je Démon.Pod delším pátrání se zjistilo, že máme stejného otce.Po svém otci Aladinovi jsem dostal jméno.Aby ale nebylo úplně stejné, dali tam první písmeno ze jména mé matky.Takže jsem Taladin.
Tallí
Mou nejoblíbenější disciplínou je parkur.Jenny mně trénovala skvěle, takže k Lise jsem přišel už dobře obsednutý.Jenny se s Lisou spřátelila a čas od času se na mně přijde podívat a zajezdit si se mnou.Mám za sebou spoustu úspěchů, a doufám že před sebou taky.Za dva týdny pojedu svůj první parkur v sezóně 2010, tak doufám že se umístím dobře.
Talík
Tady jsme zrovna dělali s klukama blbosti.Lítali jsme v hale potmě jen s několika zářivkama, a holky nás fotily.Tak to je ode mně všchno.

Dess xD

19. března 2010 v 19:26 | Kora
Tak jsem zase změnila dess.Je nic moc, ikdyž pořád lepší než ten předtím.Fakt by se nenašel nikdo tak hodnej, aby mi udělal trošku lepší ? Dám i diplomek, ale jestli ne tak ne ;-)
Dnes jsem byla celý odpoledne venku, bylo krásně.A z toho testu z matiky mám dvojku, ani nevíte jak jsem děsně ráda !!! Zítra jedu nejspíš ke koním, takže jestli článek tak až večer, ikdyž nevím jestli zejtra napíšu.

Konečně jaro.....

18. března 2010 v 17:02 | Kora |  Novinky
Ahojky !
Moje nálada už se podstatně zlepšila, ikdyž ta matika mně štve pořád.Venku je vážně krásný počasí.Dnes po škole jsem prostě neodolala a musela jsem jít ven.Hodila jsem na sebe jen lehký svetřík a vestu a bylo mi i tak dost teplo.Pak jsem si otřela kolo a spolu s mamkou a Moňou jsme se jely projet.Bylo vážně nádherně a jestli bude takhle i zítra, tak vezmu Artemise a magica a půjdou ven.Ještě jsem je nefotila venku, jen uvnitř.I dnes jsem je chtěla vzít ven na focení, ale když jsem viděla jak spokojeně podřimují ve výběhu, nechtěla jsem je rušit.Však takových dnů bude víc.
Jezdci si ale vyrazili na pořádnou asi čtyřhodinovou vyjížďku, chtěli využít po dlouhé době hezkého počasí.Will,Carol,Lisa,Tim a Nikol si vzali Jiskru,Sunshine,Melodii,Tanga a Večernici.Někdo taky musel zůstat na ranči, ale jakmile se vrátili, vzala Sára Arrowa a Charlie Carefula a jeli se taky projet.Sice ne tak na dlouho, ale na hodinu určitě.Už vás tady nebudu uspávat nudným článkem, (mimochodem tyto články nemusíte komentovat,jestli nechcete, ale když okomentujete budu ráda)
Tak ahoj !

Vyjížďka + naše hala

17. března 2010 v 16:07 | Kora |  Fotky
Will si jednou s Nikčou vyjel na menší vyjížďku.Pak jsou tady taky fotky na vaše přání - fotky naší jezdecké haly.
Tady jsou fotky :

Nééééééé !!!!

16. března 2010 v 19:24 | Kora |  Novinky

Jestli nechcete, nemusíte tenhle výlev číst ani komentovat, potřebovala jsem se vypsat.