.
.
.
.
.
.
..

.
.

Červen 2010

I will never fergot her.... never !

30. června 2010 v 19:59 | Kora |  Novinky
Ahoj
dneska nám konečně začaly prázdniny.Mám na vízo samý jedničky :)
A teď zlá zpráva.... navždycky jsem ji ztratila.Proto ten titulek.Ach jo.
Dneska jsem byla v bazéně, bylo vedro, zítra jedu s Renatou do Šumperka na Bratrušák se moc těším.Chtěla jsem se zeptat - viděli jste film Percy Jackson a zloděj blesku ? jestli ne, doporučuju ! Doufám že natočí podle knížky i dvojku - moře nestvůr, ta se mi zdá lepší.Někdy vám napíšu velký článek o Velké ceně Opavy, až bude čas.Zatím se mějte a hezké prázdniny !

ČSP - Velká cena Opavy

28. června 2010 v 20:02 | Kora |  Novinky
Ahoj, závody byly super.Lenka vyhrála v L** třetí místo, v S** první místo, pak v neděli v S** šesté místo a nakonec.... v dance and Jump Czech Junior Cupu byla druhá !!!!!
Kdo chce skouknout nedělní závody, zítra v 6:55 - 8:10 je na ČT 4 sport přenos z nedělních závodů.Potkala jsem tam i Báru Tomanovou s koňmi Coloman a Kohen.Další napíšu příště.

Dreams com true

24. června 2010 v 15:49 | Kora |  Novinky
Ahoj, staršně se omlouvám.... víte za co.Konečně nám polevili ve škole.Končíme ve středu, ach jo :( ale nevadí.O víkendu se vypařím, Lenča jede Velkou cenu Opavy takže jedu taky, budu ve stáji i spát ze soboty na neděli.Koníkům se daří dobře, Roy už se malinko zklidnil.Rachel, která se o něj stará, ho vzala v úterý pod sedlo.Strašně zlobil.Rachel dokonce spadla, ale nic jí nebylo.Pak jsem ještě chtěla dodat, že jsme včera měli školní baseballový turnaj, naše družstvo bylo poslední, ale jen proto, že nejlepší hráči našeho baseballového týmu museli odejít k jinému týmu, a navíc dali zápas šesté třídy ( nás ) s deváťáky ! To je vrchol ! Mohlo je napadnout, že nemáme šanci proti deváťákům.Příště, až budeme hrát na turnaji, máme vymyšlené nové jméno - Zloději met.V přehazce jsme na podzim vybojovali třetí místo proti sedmákm, osmákům a deváťákům ! Bezva, ne ? Tam jsme měli jméno Dramatikz.Těším se na další turnaj a doufám, že bude lepší tým...

Don´t worry

11. června 2010 v 20:24
Ahoj, moc se vám omlouvám že se neozývám, ale mám své důvody.Teď o víkendu mám službu a budu ve stáji i spát.Škola - testy,zkoušení,projekty,referáty,laborky - hrůza.Dnes jsem byla s Renčou na bazéně, jinak odpoledne trávím na chalupě, kde jsme dnes napustili bazén.Takže se omlouvám, zase se ozvu, až to poleví ve škole.

Překvapení !

1. června 2010 v 15:35 | Kora |  Novinky
Ahojky, moc se omlouvám že jsem nepřidala slíbený Parkur part 3 , ale zjistila jsem, že fotky nejsou v PC.Do pátku by se tady ale měl objevit.Dál - víte, jak jsem slibovala, že bude vícedílný fotopříběh místo Drezury ? Tak vám řeknu, co to bude.Jistě to všichni znáte -

THE SADDLE CLUB !

Těm, kterým tento název moc neříká, napoví název Dívky v sedlech.The saddle club a Dívky v sedlech je totéž.Bude mít spoustu dílů, každý bude podle jednoho dílu ve skutečnosti.Zatím připravuji potřebné rekvizity, deky, ohlávky, kbelíky a plno dalších věcí s logem Pine Hollow stables ( Borovicového údolí )
Tady vám napíšu, kdo koho hraje, ale může je to ještě trošku změnit, takže to není konečné :

Hlavní lidské postavy :

Nikol + Rachel - Stevie Lakeová
Lisa - Lisa Atwoodová
Carol - Carole Hansonová
Sára - Veronica diAngelová
Charlie - Max Regner
Will - Fill Marston
Ashley - Ashley

Koně :

Sunshine - Delilah ( Dalila )
Royal Hurricane - Starlight
Diamant - Comanche ( Komanč )
Démon - Cobalt ( Kobalt )
Snow Coral - Pepper ( Pepř )
Tallisman - Patch ( Flek )
Dailin - Meteor ( Fešák Floyd )
Večernice - Belle
Melodie - Prancer
Princess Layla - Kráska
Chica - Bark ( Blesk )
Chilli - Ďábel
Naděje - Samson
Golden Rocky - Topsid

Opakuji, že se to ještě může změnit, takhle to asi bude jen přibližně...