.
.
.
.
.
.
..

.
.

Srpen 2010

Skoro konec :(

24. srpna 2010 v 13:47 | Kora |  Novinky
Ahoj...
už je skoro konec prázdnin, za dva měsíce končí sezona, takže závody taky žádný... celkem se těším na 4.září, pojedu hobbiky, ale to už bude po prázdkách :(
Taky se poslední dobou moc nevěnuju koníkům, ale brzo se to zlepší.Zase se dařilo v Ostravě, kde byla Lenka 1.s Kornetem,2.s Najdy a v družstev byla 1. a Laďa s Dárkem byl 4.,v dužstvech taky 1.

Teď jsem ve stáji pár dní nebyla, nebylo mi dobře, ale jedu tam zítra.Hesport byl určitě rád že měl pokoj, teda aspoň ode mě :)

MČR Zduchovice - nejlepší juniorka

16. srpna 2010 v 10:54 | Kora |  Novinky
Ahoj, takže dneska v jednu hodinu ráno jsme dorazili z MČR.Vezeme si domů bronz,stříbro a zlato ! Lenča Vachutková z JO Dubicko vyhrála s Najdy 2.místo při zahajovačce, potom v družstvech za tým Severní Morava I. vyhrála s Najdy také stříbro, Laďa Vachutka vyhrál v družstvech za tým Severní Moravy II. s Dárkem 3.místo, se Soraykou se bohužel neumístil.To nejlepší na konec - Lenka je nová juniorská mistryně ČR !!! S Kornetem vyhrála ve finále s rozeskakováním 1.místo ! Mám i dvě videa, Lenčino finále a dekorování.Pak je sem můžu dát.
Lenka měla dobré družstvo, měla tam Jana Zwiengera, Lucku Strnadlovou a pak ještě jednu holku, už nevím jakou.Laďa moc dobré družstvo neměl, takže on s Darďou a Miloš Chlanda s Likorou to zachraňovali (Likora byla na přeježdění u nás :)) )
Jinak mistrák byl super, byla sranda...
No, zas se ozvu

I see you...

2. srpna 2010 v 9:57 | Kora |  Novinky
Takže, včera tady byla Christine.Roy sice pořád zlobil, ale byl o poznání méně nervózní a byl rád, že ji vidí.Chritine s ním zkusila napojení, a povedlo se jí to !
Roy za ní přišel, chodil s ní po kruhu a komunikovali spolu.Dohodli jsme se, že Christine sem přijede za týden a zůstane tu do konce srpna, aby s Royem pracovala.Možná ještě není ztracený.

A co já ? Já nejspíš pojedu o víkendu na dvoudenní závody do Mikulova, a pak mám tu čest otravovat taky na MČR ve Zduchovicích ! doufám že se naší stáji - konkrétně Laďovi a Lence Vachutkovým - bude dařit co nejlépe.Bereme s sebou Korneta,Sorayu,Dárka a pak ještě jednoho koně, nejspíš Najdy.Určitě beru foťák :)