.
.
.
.
.
.
..

.
.

Únor 2011

Je to v háji

20. února 2011 v 18:07 | Kora |  Novinky
Ahoj, 
včera jsem byla v hračkářství ségře něco koupit, měli už tam i novinky schleich 2011, jsou moc hezcí, krsnej je ten dartmoor a pinto. 
A teď k tomu, co jsem vám chtěla říct. Poslední dobou si všímám, že už mě Schleich nebaví jako předtím, čímdál víc lidí si kupuje Breyery a na Schleichy kašlou. Neříkám, že si budu kupovat Breyera, to ne. Ale že už to není a nikdy nebude jako předtím, už mě Schleich a modely celkově tolik nebaví.
S koníky si teď hraje Monča, já je mám pořád vystavené na poličce a nikdy je nestrčím někam na půdu, jako to udělali mnozí! Taky ŽÁDNÉHO z mých koní neprodám, nikdy! Měla bych sice za moje schleich celkově asi 5000, ale mě to za ně nestojí, když si vzpomenu na radost, jakou jsem měla z každého nového koníčka. 

Takže sice už mě schleich nebaví jako dřív, ale nikdy je nedám na půdu nebo do sklepa ani je neprodám! Zůstanou tam, kde jsou, vystavení na poličce.

A k mému blogu - někdy sem přidám nějaké fotky schleich nebo něco o nich, ale spíš se tenhle blog teď zaměří na mé opravdové koně, na Hesportka a na ostatní.
Snad to pochopíte... 

Opět dess

12. února 2011 v 16:39 | Thalia |  Novinky
Ahoj!
Zase jsem změnila dess. Ten valentýnský byl takový divný, pořád se mi na něm něco nezdálo :D
Tenhle je vyloženě koňský, a všechny fotky na něm jsou moje.
Je na něm Padrina s Pantarei, Mississippi, Grace Kelly, Keira, Ornela, Nefertiti, Barboletta a já :D a je tam taky Finiš... v květnu to bude rok, co už s námi není :( Aspoň je s Kenčou... na věčných pastvinách.

Nový design

11. února 2011 v 15:59 | Thalia |  Novinky
Ahoj!
Asi jste si všimli, že mám konečně nový design. Místo starého počítače totiž mám nový notebook :) a tak jsem si táhla Adobe Photoshop. Teprve se s ním učím pracovat, ale na to, že ho mám druhý den tak si myslím že ten dess není tak zlý. Až se s photoshopem líp seznámím, určitě budou dessy lepší. Tohle berte jako můj první design v novém programu ;)

A jsem zase o rok starší...

9. února 2011 v 13:38 | Kora |  Novinky
Ahoj!
Včera. 8.února mi bylo už krásných 13 let :) Je strašný jaK to utíká. Na ranch Viktorie jsem nastoupila když mi bylo asi 9 let, a pak v 11 letech jsem přešla do JO Dubicko. Do oddílu chodím už rok a půl, ale hrozně to utíká. Občas si připadám, jako bych tam chodila teprve pár měsíců. 

Ahojky

4. února 2011 v 14:33 | Thalia |  Novinky
Ahoj, tak kupodivu ještě žiju :D Na vysvědčení to dopadlo jako vždy, mám samé jedničky :) ale nechci se chlubit. Minulý víkend jsem místo Hesporta jezdila na šestiletém Gramatikovi, řeknu vám, to je teda neřízená střela :D Jinak nemám moc náladu a nápady na články..