.
.
.
.
.
.
..

.
.

Je to v háji

20. února 2011 v 18:07 | Kora |  Novinky
Ahoj, 
včera jsem byla v hračkářství ségře něco koupit, měli už tam i novinky schleich 2011, jsou moc hezcí, krsnej je ten dartmoor a pinto. 
A teď k tomu, co jsem vám chtěla říct. Poslední dobou si všímám, že už mě Schleich nebaví jako předtím, čímdál víc lidí si kupuje Breyery a na Schleichy kašlou. Neříkám, že si budu kupovat Breyera, to ne. Ale že už to není a nikdy nebude jako předtím, už mě Schleich a modely celkově tolik nebaví.
S koníky si teď hraje Monča, já je mám pořád vystavené na poličce a nikdy je nestrčím někam na půdu, jako to udělali mnozí! Taky ŽÁDNÉHO z mých koní neprodám, nikdy! Měla bych sice za moje schleich celkově asi 5000, ale mě to za ně nestojí, když si vzpomenu na radost, jakou jsem měla z každého nového koníčka. 

Takže sice už mě schleich nebaví jako dřív, ale nikdy je nedám na půdu nebo do sklepa ani je neprodám! Zůstanou tam, kde jsou, vystavení na poličce.

A k mému blogu - někdy sem přidám nějaké fotky schleich nebo něco o nich, ale spíš se tenhle blog teď zaměří na mé opravdové koně, na Hesportka a na ostatní.
Snad to pochopíte... 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiiki kiiki | E-mail | Web | 20. února 2011 v 18:58 | Reagovat

Podle mě je úplně fuk, jestlo sbíráš China koně, SCH, BH nebo Stony, hlavně že se ti líbí! Ale když už jě to nebaví, tak to nemá cenu...
Já je někdy chci prodat, ale zatím jsou ve vitríně, nechci být zlá, ale je to jen plast a guma  brzy je "nahradí" BH... u mě to prostě tak je. Boužel. Každý má právo si se svými věcmi udělat co chce, stejně jako ty ;)
Jasně, já to chápu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama