.
.
.
.
.
.
..

.
.

Červen 2011

HOLIDAYS!!!!!

30. června 2011 v 16:55 | Kora |  Novinky
Ahojky!
Konečně jsme se dočkali prázdnin! Ale i tak, ty dva měsíce se mi bude po něčem ze školy i stýskat.. :) jinak na vysvědčení jsem měla vše za výbornou, ale nechci se chlubit :D ale když už jsem u těch úspěchů, tak ještě musím zmínit výsledky určitých... testů.
Možná také znáte scio testy, možná jste je také ve škole dělali. A pro ty, kdo ne - jsou to testy češtiny, matiky a OSP (obecných studijních předpokladů) a podle OSP vám hodnotí jak jste na tom s ČJ, M, v některých školách i jazyky atd.
No a s potěšením se musím pochlubit, že ve výsledcích z ČJ jsem 2. nejlepší z Olomouckého kraje ( 7.ročníků a nižších ročníků víceletých gymnázií) a v OSP jsem 3. nejlepší v Olomouckém kraji, takže jsem hrozně ráda! Je to pro mě obrovský úspěch!

Na dovolené v Riccione v Itálii jsme se měli skvěle, počasí přálo, voda byla teplá.. co víc si na dovolené přát :)
V nejbližších dnech budu mít doma "náhradu" za Jerrynka (ne že by šel tak lehko nahradit... ) ale prozradím vám jen to, že to nebude myška. Co je zač, to se nechte překvapit :)

Dnešek patří tobě...

7. června 2011 v 17:09 | Kora |  Ostatní věci
Ahoj..
do konce školního roku zbývají poslední týdny, pro mě už jen dny, protože 10.června odjíždím na dovolenou do Itálie. Ale tenhle článek je věnovaný někomu jinému...

Dnes, 7.6.2011 nás opustil můj myšáček Jerry. Pravděpodobně už byl starý při koupi, protože jsme ho měli jen 8 měsíců. Ráno jsem ho ještě krmila, a odpoledne přijdu ze školy a on už tam ležel mrtvý....

Sbohem, Jerry
Dnešek patří tobě!!!