.
.
.
.
.
.
..

.
.

Červenec 2011

Leila´s first adventure

13. července 2011 v 12:45 | Kora |  Novinky
Ahoj :D
Leilinka dnes zažila první dobrodružství mimo klec, když mi hbitě utekla.. Než jsem se vzpamatovala, už si spokojeně tlapkala pod postelí. Rychle jsem zavřela dveře, skříně apod. a nastražila před postel pamlsky. Pak jsem na postel vylezla a čekala, nic. Po nějaké době jsem začala být, no usuďte, asi zoufalá, když jsem na provázek navlékala piškot a házela ho pod postel. A opravdu - Leila se za chvli chytla a z pod postele vylezla, jenže to největší mě teprve čekalo - chytit ji. Snadný úkol, řeknete si, ale ne když mám křečka hbitého jak ještěrku. Už už jsem ji viděla znovu pod postelí, ale rychle jsem ji chytla a dala do klece. Piškot jsem jí tam dala, aby se necítila dotčeně. Leila se na mě zlomyslně zadívala, svoji trofej si vítězně odtáhla do domečku kde ji teď spořádaně konzumuje.. nemluvě o tom, že se mnou aspoň týden nepromluví :D

Takže takhle dopadlo Leilino první dobrodružství...

Nový námět článků

4. července 2011 v 17:03 | Thalia |  Novinky
Ahoj!
Dostala jsem nápad, o čem psát. Napadlo mě psát sem občas recenze knih a filmů co jsem četla nebo viděla. Bavilo by vás to? Vím sice, že můj blog má v poslední době pouze dva stálé návštěvníky :D ale i tak sem můžu psát... tak co vy na to ? :)

Máme doma hlodavce...

2. července 2011 v 15:50 | Kora |  Novinky
Ahoj!
Tak Fredik má novou sestřičku, a tu čest má černá křeččí samička Leilinka ! Leilu máme od chovatelky, je to černý křeček syrský, má 1 měsíc a je moc roztomilá :) Jen Ferda se odmítá smířit s tím, že má vedle sebe zvířátko s původem (vždycky totiž on byl ten "vyšší") a taky, že se mu zmenšil revír, protože jsem musela Leile koupit novou, větší klec. Leila si okamžitě zabydlela domeček a zabarikádovala se v něm ubrousky, takže na focení zatím není šance :D ale až bude vzhůru tak ji určitě vyfotím ;) a jak si užíváte prázdniny ?