.
.
.
.
.
.
..

.
.

Srpen 2011

Elfové

31. srpna 2011 v 17:52 | Thalia |  Kresby/malby
Tady je pár mých amatérských obrázků, prosím NEKOPÍROVAT!!!
Elfka..
Další elfka
Lovec
Tanečník války

A na závěr Společenstvo Prstenu

Prosím berte na vědomí, že všechny obrázky kromě společenstva jsou staršího data takže nic moc, tím neříkám že poslední obrázek se povedl - nelíbí se mi. Postavy bych v nich nepoznala a prostě... prostě se mi nelíbí.


Design

30. srpna 2011 v 20:52 | Thalia
Ahojky,
nastavila jsem nový design, je sice úplně primitivní, ale doufám, že ne nejhorší. Přemýšlela jsem, jestli tam dát ten strom nebo to druhé, nemohla jsem se rozhodnout, tak jsem to zkombinovala :D výsledek je zajímavý.. posuďte sami

Prázdniny se krátí...

29. srpna 2011 v 20:20 | Thalia |  Aktuálně
Zdravím vás,
už je to tak. Dnes je 29.8. a zbývají pouhé dva dny do konce prázdnin. Uteklo to rychle, příliš rychle. Počasí taky nic moc, zimu vystřídalo vlezlé vedro a hodně pršelo. Za pár dní už jdu do osmé třídy, ten čas tak letí.. vždyť je to sotva chvilka, co jsem na druhém stupni, a už zbývají jen dva roky základky. Ještě ani nevím, co dál. Lidi by mě nejradši viděli na gymplu, ale tam já nechci. Problém je, že bych ráda na výšku, na což je nejlepší právě gympl. Ale mám ještě dva roky na rozhodování.

Tohle je vždycky nejlepší část dne. Monča už většinou spí, naši koukají na film nebo tak něco a já mám zhruba dvě hodinky jen pro sebe. Někdy čtu, někdy kreslím, koukám na film, poslouchám hudbu nebo jen tak brouzdám po netu. Každopádně je to fajn. Ten klid, pohoda a soukromí - moje gusto.

No, koukám, že jsem se zase rozepsala o hloupostech, a jste dobří, pokud jste to četli až sem :D
Tak díky, že jste se mnou ztráceli čas, mějte se :)

Co je být IN?

28. srpna 2011 v 19:54 | Kora |  Aktuálně
Ahojky
dnešní článek bude tak trošku o něčem jiném, než jste zde zvyklí - bude o tom, proč se rozlišuje na lidi, co jsou IN či OUT

Stačí mi jít po ulici a co nevidím - partu puberťáků v mém věku nebo dokonce i mladší - dokola si posílají cigaretu, každý si potáhne a pošle ji dál. Pak přijde další, a je hrozný king, protože vytáhne celou krabičku. Proč to dělají? Aby byli IN? Co je vlastně být IN? Znamená to slepě opakovat, co dělají jiní, jen aby dotyčný člověk zapadl? Ale proč zapadat mezi ostatní, proč ze sebe dělat jen součást davu, proč?
Znám jednoho kluka, je o trošku mladší než já, a ten je den co den mimo. Mu už cigarety nestačí, on se vrhnul na trávu. Dělá to snad, aby byl největší machr mezi staršíma?
Není lepší místo slepého napodobování něčím dobrým vynikat? Být jiný, lišit se dobrou vlastností či zvláštním zájmem? Proč jsou lidi, co místo kouření radši čtou nebo jezdí na bruslích, takzvaně OUT? Já to nechápu, nechápu to..

Jaký je váš názor? Budete radši napodobovat, co dělají jiní, aby vás neodsuzovali, nebo si postavíte hlavu a nenecháte ze zviklat?

Horko přetrvává..

25. srpna 2011 v 20:25 | Kora |  Aktuálně
Ahoj!
Dneska bylo snad ještě větší horko než včera, a lepšit se to nemá :/ Těm, co leží celý den u bazénu je to jedno, ale nám "pracujícím" :D to celkem vadí.. zlatý podzim :)
Přesně za týden je 1.září, nemusím připomínat, co je tohle příšerné datum - je horší než pátek 13.
Těším se na spolužáky a tak, ale na učení to vůbec ne :( Prázdniny utekly, a začíná další školní rok, fuj :( Už aby byly podzimní prázdniny :D
Včera, chvíli po dopsání článku, jsem měla návštěvu - na balkoně nám seděl krásný bílý holoubek. Moc se nebál, ale pohladit se nenechal. Pak se lekl a uletěl. Došla jsem do pokoje, a on seděl na parapetu a koukal na mě :D všimla jsem si, že má na noze kroužek, takže někomu uletěl. Seděl tam dobrých deset minut, potom uletěl a už se nevrátil, škoda. Mám ho i vyfoceného, ale jen v mobilu a navíc přes síto takže v blbé kvalitě..
Jinak dnes mi přišly knížky Eldest a Brisingr, vypadají skvěle, do Eldestu už jsem se pustila :D
Myslím, že tohle by pro dnešek stačilo :)
Tak se mějte a užijte si zbytek prázdinin co nejlíp..
ahoj.

1.knižní edice

24. srpna 2011 v 20:15 | Kora |  Odkaz Dračích Jezdců
První knižní edice, o které budu psát, bude ta, kterou nejspíš všichni znáte...
Je to ERAGON
Eragona napsal spisovatel Christopher Paolini, edice s názvem Odkaz dračích jezdců má 4 díly:
Eragon, Eldest, Brisingr a Inheritance
Četla jsem zatím jenom Eragona, ale mám objednané knihy Eldest a Brisingr, takže v nejbližší době přečtu i ty. V nejbližších dnech bych měla napsat o dílu prvním - Eragon.


Blíží se bouřka..

24. srpna 2011 v 20:04 | Kora |  Aktuálně
Ahoj..
jo, nejde si nevšimnout, co máme za okny - horko jako ve skleníku. Přes poledne a vlastně skoro celý den se nedá vyjít, protože to horko je nesnesitelný. Jenže doma taky není nejlíp. Celý den doma je nuda a navíc my máme horko i doma ( 27°C) takže asi tak..
Nedá se skoro nic dělat, snad už mi víc vyhovolalo to chladno, protože se aspoň dalo něco dělat, jenže teď přejdu po bytě a jsem úplně zpocená. Když tak koukám z okna, něco se na nás asi žene - je silný opar a začíná foukat. Taky mraky vypadají divně, kupí se na sebe v tvarech jako chomáčky vaty - nikdy jsem nic takovýho neviděla. Doufám, že to aspoň pročistí vzduch, protože jestli bude zas takový vedro, jak hlásí.... no, potěš.
Tak se mějte, snad to nebude nějaká brutální bouřka...

Skáčeme..

14. srpna 2011 v 19:47 | Kora |  Já a koně
Tady je pár foteček mě a Hesporta z tréninku.. :)
A omlouvám se za mé chyby bijící do očí :D
Koukáme do blba... :D

Holt mám ještě co trénovat :D
Děkuju moc Kristýně Štramberkové za fotky :)

Život jde dál...

13. srpna 2011 v 19:19 | Kora |  Novinky
Ahoj..
dlouho jsem se neozvala, já vím..
taky vím, že tenhle blog už má pouze minimum návštěvníků, protože je nejspíš o ničem..
a tak jsem se rozhodla to tady trošku překopat. Pamatujete si na můj "skvělý" nápad o recenzích filmů a knih? Napadlo mě, že tohle by byl napůl můj deník a napůl by se věnoval právě tomuhle.. co vy na to?
Moje články jsou momentálně k ničemu, nemají hlavu ani patu - prostě co mě napadne, to zpracuju a napíšu. Hloupost.
Od doby, co jsem psala naposled, se toho spoustu událo - jela jsem s Hesportem na závodech první dvoufázovku, začala jsem se víc věnovat malování a čtení - a podržte - psaní. Ano, psaní. Začala jsem si plnit svůj sen - tedy aspoň začátek mého snu - stát se spisovatelkou. Miluju psaní, vymýšlení příběhů (především fantasy) a malování elfů a podobně.
No vidíte, zase jsem vás zahltila nesmyslnou kupou informací, bez hlavy a paty. Snad to zpracujete...