.
.
.
.
.
.
..

.
.

Duben 2012

Olympiáda JČI

26. dubna 2012 v 17:53 | Thalia |  Aktuálně
Čau :D
Tak nějak jsem pozapomněla na blog, ale mám toho teď hodně.. třeba dnes jsem byla v krajském kole olympiády v češtině v Olomouci a skončila jsem devátá. Nejsem naštvaná, ale ani spokojená. No co, příště už to snad bude lepší. Cestou z nádraží jsem se stavila na tréninku pro dres a rukavici, protože zítra mám zápas v baseballu. Co se týče Hraničářky, tak další díl přidám zítra. Dostala jsem nápad na další povídku, takže se ho snažím zpracovat, než to zapomenu a s Hraničářkou to teď trošku pokulhává, ale mám napsaných několik kapitol dopředu.
Jinak je nádherný počasí, včera jsem byla celý odpoledne na bruslích :) Taky bych teď šla ven, ale mám toho už docela dost a nejradši bych šla spát.
Tak já už vás nebudu zdržovat, tady máte ještě jednu super písničku od Within temptation :)

Zachráněna mrtvou

21. dubna 2012 v 22:33 | Thalia
Nevím, proč mě napadlo zrovna tohle téma, je to taková večerní rychlovka. Snad se bude aspoň trošku líbit.

Inheritance objednána!

21. dubna 2012 v 16:14 | Thalia |  Aktuálně
Chtěla jsem s tím ještě počkat, ale mamka si také kupovala přes internet nějaké knížky, tak jsem to vzala dohromady s ní a objednala si poslední díl Odkazu Dračích Jezdců. Strašně se těším, až to přijde, a nejspíš to vezmu jedním dechem - jako ostatně všechny dobré knížky. I když už zčásti vím, jak to skončí, těším se na knihu. Je ale škoda, že tímto dílem edice končí, protože to byl jeden z mých nejoblíbenějších příběhů...

Vyhlášení výsledků

20. dubna 2012 v 12:47 | Thalia |  Aktuálně
Ahoj :)
Ve středu jsem tedy byla na vyhlášení soutěže Moje kniha v rapotínské tělocvičně. Bála jsem se, že to nebudeme moct najít, ale nakonec to nebyl takový problém a přijeli jsme ještě před zahájením. Zpočátku jsem si prohlížela vystavené knihy ostatních, mezi kterými byla i moje sbírka Veršem na dno duše. Konkurence byla opravdu veliká, všechny knížky byly nádherné. V samotné tělocvičně jsme čekali asi půl hodinky, než se sešli ostatní (a že jich bylo, dětí plná tělocvična) a představovali se partneři a sponzoři, kterých bylo také požehnaně. Začali vyhlašováním obrázkových knih dětí předškolního věku. Knih se prý sešlo přes 200. Poezii vyhlašovali asi uprostřed. Podávala jsem si ruku s tolika lidmi, že už ani nevím, kdo všechno to byl, jen mi gratulovali, ať prý určitě pokračuji, že vypadám jako básnířka apod. (pamatuji si z toho jen paní spisovatelku P.Braunovou), což mě strašně moc potěšilo. Samotné věcné ceny už pak tak důležité nebyly, i když mi samozřejmě udělaly radost. Nejhezčí ze všeho byla mapa na ručním papíře, dárek od ručních papíren ve Velkých Losinách. Co mě na celém projektu mrzí je to, že další ročník bude až za dva roky a to už mi bude 16 let, ale soutěž je jen do patnácti. No co už, tento ročník stál opravdu za to :)

My Heart Will Go On

19. dubna 2012 v 19:53 | Thalia |  Aktuálně
Nedávno bylo výročí potopení Titaniku, tak sem při té příležitosti musím dát tohle, i když bych to sem dala i tak. Je to úžasná píseň, jistě ji znáte - My Heart Will Go On od Celine Dion. Kdo by neznal. Tohle je trošku jiná verze, dle mého ještě úžasnější, než ta nazpívaná. Asi jsem se do ní zamilovala... :)

Knížka obstála :)

17. dubna 2012 v 15:14 | Thalia |  Aktuálně
Ahoj!
Pořád jsem s kašlem doma, ale zítra si tak trošku vyrazím na vyhlášení soutěže Moje kniha, kam jsem posílala svoji básnickou sbírečku Veršem na dno duše. Sice už to nebude takové překvapení, protože vím, jak jsem dopadla, ale i tak se těším. Musím se pochlubit, že se svou sbírkou amatérských básniček jsem v kategorii Poezie obsadila (přenádherné) 1.místo. Doufala jsem, že budu alespoň třetí, ale nejlepší příčka pro mě byl nedosažitelný sen :) A přece jsem na ni dosáhla. Ten den, kdy jsem na webu objevila seznam oceněných, se mi splnila část mého snu a jsem strašně šťastná :) Určitě zítra napíšu, co a jak, teď už mizím, mějte se ;)

Nový design

16. dubna 2012 v 19:32 | Thalia
No, jistě jste si všimli nového designu (on je totiž tak nenápadný, že byste ho mohli přehlédnout :D). Já tímto moc děkuji Katherine, že si na mě našla čas, protože já to prostě neumím a tento blog si zaslouží hezčí vzhled :)
Jediná moje podmínka byla, aby byla barva hnědá a na záhlaví nějaký elf, a myslím, že si s tím autorka pohrála na jedničku, takže ještě jednou díky :)

Titanic

15. dubna 2012 v 10:02 | Thalia |  Aktuálně
Jistě vám neuniklo, že v noci na dnešek to bylo přesně 100 let, co se potopila "nepotopitelná" loď Titanic. Nebudu tu vypisovat celou wikipedii, jen takové malé ohlédnutí o jedno století nazpět...

Hraničářka - kapitola IX. V cíli

12. dubna 2012 v 16:39 | Thalia |  Hraničářka
Devátý díl Hraničářky, konečně skončí nudné putování do města a začne se trošku něco dít :)

Hobby skákání 8.4.2012

10. dubna 2012 v 20:29 | Thalia |  Já a koně
První závody sezony 2012 jsem proležela s chřipkou, tak ty druhé jsem si nemohla nechat ujít :) Jela jsem tradičně na Hesportovi a ze skoků na limit jsme si dojeli pro krásné 4. místo :) Jelikož jsem se ale na Hesportovi střídala a oba jsme se umístili, kamarádka, která se neumístila, mi na dekorování a čestné kolo půjčila klisnu Molly, takže na fotce jsem s ní :)