.
.
.
.
.
.
..

.
.

Září 2012

Zase jednou

29. září 2012 v 11:03 | Thalia |  Aktuálně
Ahoj!
Moc mě mrzí, že jsem se tak dlouho neozvala. Nebyl moc čas a ani nápady na články. Minulý pátek jsme měli poslední baseballový turnaj, patřičně jsme si to užily :-) Včera jsem byla na Křivoklátě, je to opravdu krásný hrad, možná bych sem pak mohla dát pár fotek.
Podzim už o sobě pomalu, ale jistě dává vědět, takže až bude někdy hezké počasí, vyrazím ven a budu fotit. Podzim je úctyhodný umělec.
V pondělí nejdu do školy, máme memoriál bývalého ředitele ve formě florbalového turnaje a já mám dělat časomíru, takže to bude pohoda. Odpoledne bývám pořád a dlouho venku, ale s kým a proč řeknu zas někdy jindy :D
Tak zatím :-)
Vaše Thalia
Fotka z posledního baseballu :-) Není moje, fotila ji kamarádka.

Gift of a friend - Demi Lovato

16. září 2012 v 9:47 | Thalia |  Hudba
Píseň k oblíbenému filmu mojí mladší sestry - Zvonilce. Sice to není zrovna můj oblíbený styl, ale má něco do sebe :-)

Slzy oblohy

15. září 2012 v 19:09 | Thalia |  Básně
Slzy oblohy zkrápí tvé líce
že nebe pláče špatné je znamení
srdce tvé tvrdé jak kamení
ohřeje jasný plamen svíce.

V očích tisícero světel
malé světlušky v lukách září
jsi totiž člověk mnoha tváří
pohled bodá jak ledová čepel.

Kopce v dáli skryla mlha
avšak pláč stále se rozléhá
ze slz tvých řeka je bezbřehá
pohled v ni duši mi trhá.

Vzácný jako bělostný sníh
je úsměv na tvé tváři
bezdůvodně ti říkají lháři
jen já vím, jak zní tvůj smích...

Never ending story - Within Temptation

11. září 2012 v 19:22 | Thalia |  Hudba
Krásná netypicky metalová píseň :-)

Hand of Sorrow - Within Temptation

8. září 2012 v 19:56 | Thalia |  Hudba
Další povedený song od WT, vlastně to byl první, který jsem od nich slyšela :) Tohle už je čistě symphonic metalová záležitost.

A léto končí..

6. září 2012 v 15:00 | Thalia |  Aktuálně
Léto končí. Tedy to kalendářní ještě ne a počasí se také podobá babímu létu více než podzimu, ale prázdniny jsou pryč a mě čeká poslední ročník na základní škole. Letošní rok je pro mě více než důležitý, protože bych se chtěla dostat na gymnázium a potřebuji v pololetí samé jedničky. Snad se mi to povede.
V brzké době bych ráda napsala něco delšího o sobě a svém dětství, chystám se na to už dlouho, ale není moc času, dnes teprve budu kupovat a zařizovat sešity a tak, takže na to půjdu nejspíš až o víkendu. V psaní jsem docela polevila a moc mě to netěší, ale mám pořád plnou hlavu něčeho jiného, takže bych toho asi moc nenapsala.
Jsem ráda, že zatím není deštivo a počasí je hezké, ale těším se, až nastne opravdový podzim. Miluji podzim, jeho barvy a celkově tu melancholickou atmosféru.. Podzim je mi sám o sobě velkou inspirací, i když po večerech mívám chuť psát spíše o depresivních věcech.
Co se týče kytary, postupuji jakožto samouk dost pomalu. Teprve včera jsem sehnala ladičku, takže už ty tóny nebudou trhat uši, ale mám pocit, že moje prsty jsou ke hře na strunný nástroj mimořádně nešikovné. Uvidím za rok, jak moc pokročím..
Tak zatím a užívejte si konce léta, dokud to ještě jde..