.
.
.
.
.
.
..

.
.

Leden 2014

Lednové jaro

31. ledna 2014 v 13:23 | Thalia |  Aktuálně
Ahoj :)
Jak to tak vypadá, po týdenní zimě se k nám vrací teplo. Doufám že jen krátkodobě.. jaro mám moc ráda, ale přece jen, v lednu by ještě měla být zima :-)
Konečně jsem se dočkala jarních prázdnin, aspoň se ráno trochu víc vyspím, i když úkolů a učení mám taky plno. Vysvědčení dopadlo skvěle, i když z těch samých jedniček je mi už trapně :D
Plánuju taky přes prázdniny víc kreslit, protože při škole buď nemám čas, nebo se mi už nechce nic dělat. Ráda bych konečně dokončila Kiliho, kterého dělám už měsíc, i když moc povedené to asi taky nebude. Pak mám v plánu ještě nakreslit Rue z Hunger games, ale to se ještě uvidí :-)
Mějte se hezky,

Thalia


Ed Sheeran

18. ledna 2014 v 18:46 | Thalia |  Kresby/malby
Vzhledem k tomu, že ve škole kreslíme nejen na papír, ale věnujeme se i počítačové grafice, jsem se rozhodla ukázat vám něco málinko z mé tvorby, časem toho samozřejmě bude víc :-) Měl to být pokus o Eda Sheerana, nevím, jak moc je mu to podobné, ale s výsledkem jako takovým jsem docela spokojená :-) Tvořeno v programu Adobe Illustrator.


Medvídci podruhé

16. ledna 2014 v 20:40 | Thalia |  Kresby/malby
Ahoj :-) Omlouvám se, že teď zanedbávám blog i komentování u vás, ale mám spoustu práce do školy, pololetí mi dává zabrat... ještě že už to co nevidět skončí :-) Možná si pamatujete tuhle medvědici s medvídětem, malovala jsem je vodovkami před pár měsíci. Teď jsem toho využila a udělala je černobíle temperami na formát A3 do školy :-) Myslím si, že černobílá verze je hezčí a povedlo se mi lépe vystihnout výraz medvíděte, naproti tomu v barevné verzi je trošku propracovanější tráva...


Novoroční novinky

8. ledna 2014 v 16:40 | Thalia |  Aktuálně
Po delší době zase ahoj :-)
Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala. Měla jsem hodně práce s přípravou do školy, a ani jsem vlastně nevěděla o čem psát. Přečetla jsem knížku Andělé a Démoni, možná znáte ten film (a pokud ne, jistě znáte Šifru mistra Leonarda, která na to navazuje). Musím říct, že je to jedna z nejlepších knížek, jaké jsem když četla :-)
Ve škole se uzavírají známky a bude to moje první vysvědčení na střední škole, takže chci, aby bylo co nejlepší. Máme ohodnocenou první klauzuru, která se hodnotila včera. Přiznám se, byla jsem hrozně nervózní a popravdě jsem myslela, že budu ráda za trojku. A světě div se, mám jedničku! Dostala jsem 13 bodů z 15, jsem naprosto šťastná, protože jsem ani neměla odvahu pomyslet na to, že bych dostala tak dobré hodnocení. Teď jen nepokazit čtvrtletku z matiky a dostat dobré (co dobré, výborné :D) hodnocení i z ostatních pololetních prací. Písmo by možná mohla být jednička, ale u dějin to tak dobře nevidím. No co, jsem hrozně šťastná za tu výtvarnou přípravu :-)
Zatím se mějte hezky ;-)

Thalia
I když nechápu, jak jsem mohla dostat jedničku (ještě k tomu
ta nepovedená lavírka dole), jsem hrozně šťastná :-)