.
.
.
.
.
.
..

.
.

Únor 2014

Jehňátko

27. února 2014 v 17:52 | Thalia |  Fotografie
Tenhle prcek už je týden starý, ale měla jsem čest ho spolu s jeho sourozencem vidět těsně po narození :-) Teda povím vám, vyfotit takového neřáda je vážně o nervy :D

Jak přežívám

12. února 2014 v 19:54 | Thalia |  Aktuálně
Všechny vás zdravím.
Je mi to opravdu trapné, ale musím se přiznat, že kromě mnoha skic a čmáranic jsem přes prázdniny nic pořádného nenakreslila. Chtěla jsem kreslit pastelem na černý papír, který jsem nanešla. Chtěla jsem něco namalovat, ale bílou barvu jsem nechala ve skříňce ve škole. Chtěla jsem nakreslit portrét, ale po pár neúspěšných pokusech jsem toho nechala. Takže nemám nic.
Do školy se mi chodit nechce, ale musím, odpoledne místo učení koukám na olympiádu nebo si čtu. O prázdninách jsem dočetla sérii Hunger games, teď v týdnu jsem přečetla 1. díl Syna Pekel a kamarádka mi brzy půjčí druhý.
To by bylo asi všechno k tomu, jak přežívám. A teď třeba něco veselejšího...
Když mám čas, chodím ven fotit. Únorová krajina bez sněhu, mrazu a často i bez sluníčka moc inspirativní není, ale ono se vždycky něco najde. Možná je to tím počasím, že mám často depresivní náladu, a asi je to z článků i poznat. No, tak doufám, že se máte lépe než já a taky že i já budu mít snad lepší náladu :-)

Th.