.
.
.
.
.
.
..

.
.

Květen 2014

Sny z náručí Máje

25. května 2014 v 19:45 | Thalia |  Aktuálně
Přeji vám všem krásný májový večer (a že tenhle májový večer vskutku krásný je) :-)
Tak jsem si říkala, že bych zase jednou mohla dát vědět, co je u mně nového. Mimochodem děkuji všem, kteří sem ještě čas od času zavítají, přestože já na návštěvu jejich království moc času nemám. To by se mělo brzo zlepšit, přeci jen, budou prázdniny, ze mě už bude skoro druhačka... páni, ten první ročník na střední tak rychle utekl :-)
V závěru školního roku mě mrzí, že mám skoro čas na čtení. Dočetla jsem Inferno od Dana Browna (mimochodem doporučuji, pokud nejste perfekcionalistický historik umění - pokud ne, jistě si knížku vychutnáte) a začala jsem číst Imprimatur. U toho také nějakou dobu setrvám, není to knížka na jedno odpoledne :-)
A ještě bych ráda zmínila další důvod, proč nemám tolik času na svůj blog a návštěvy ostatních - snažím se svůj volný čas, pokud nějaký je, trávit s ním. Ano, už nekráčím svou cestičkou sama :-) Stalo se to, co jsem donedávna považovala za prakticky nemožné - že mě opravdu někdo bude mít rád takovou, jaká jsem, bude tolerovat moje chyby, bude se mnou chtít trávit čas a bude tady pro mě. A stalo se. Mám důvod neustále se usmívat, mám dobrou náladu, svět je barevnější. Snažím se si z toho pocitu vychutnat každou vteřinu, a i když je to pocit zřejmě pomíjivý, chci si ho pamatovat :-)
Znáte ten pocit, když jste závislí na jedné písničce a můžete ji poslouchat pořád dokola, a když ji neposloucháte, stejně vám zní v uších? No jistě to znáte :-) Já jsem se do jedné takové právě zamilovala :-)


Co se týká mé výtvarné tvorby, tak sice kreslím, ale už ne tak moc jako dřív - není čas, a když ano, tak není nálada. Ve škole si kreslení užijeme dost :-)

Mějte se moc hezky,

Th.

Proměna do šedé

24. května 2014 v 20:02 | Thalia |  Fotografie
Dnes mě přepadla chuť zase jít fotit. Vždycky se u toho zvládnu perfektně odreagovat a občas z toho vznikne i něco pěkného :-)
Mějte se krásně,

Th.

Pampelišky

16. května 2014 v 22:13 | Thalia |  Fotografie
Ahoj :)
Moc se omlouvám, že jsem se zase tak dlouho neozvala. Kromě toho, že mám ke konci školního roku plno práce do školy, se taky změnila spousta věcí i v mém osobním životě :) Doufám, že se mi povedou závěrečné práce z kreslení (na kterých už pracuji) a budu je sem moct přidat. Poslední dobou jsem ráda, když si najdu chvilku času vyrazit někam s foťákem a něco vyfotit, i když jen tak bez záměru, prostě pro radost :)


Mějte se krásně :)

Th.