.
.
.
.
.
.
..

.
.

Červenec 2014

Jak to žije na louce

26. července 2014 v 11:41 | Thalia |  Fotografie
Ahoj :)
Včera se mi povedlo vytáhnout mladší sestru na focení, ona je totiž asi jediná, kdo je schopný mi zapózovat (samozřejmě za nějakou tu odměnu) :D Ale nemám si na co stěžovat, je úžasně fotogenická :) Fotky s ní možná přidám někdy příště. Jedním z míst kde jsme fotily byla krásná rozkvetlá louka, nestačila jsem žasnout nad tím, jak moc to tam žije :)V barvách

8. července 2014 v 14:12 | Thalia |  Fotografie
Ahoj :-)
Nevím, jak je to možné, ale já se tyhle prázdniny hrozně nudím. Ven se jít nedá, protože je tam na padnutí, a doma už mám všeho plné zuby :) když to aspoň trochu jde, snažím se jít ven a fotit. V pátek z toho stereotypu aspoň na chvíli vypadnu, jedeme do Itálie :) Docela se těším, i když upřímně, ne tolik jako obvykle. Přece jen už je tam tak trochu vědomí, že na mě doma čeká někdo, komu budu chybět a že ten někdo tam bude chybět mně.

Mějte se krásně,

Th.


Prázdninové focení

2. července 2014 v 18:43 | Thalia |  Fotografie
Ahoj všichni!

Prázdninové počasí stojí zatím s prominutím za houby, a tak se stává, že se docela nudím, a věřte nebo ne, trochu mi chybí škola. Teda učení zrovna moc ne, ale spolužáci a takové to každodenní dění. Ne že bych teda seděla každý den doma, ale moc letních aktivit se provozovat nedá :)
Dnes jsem po delší pauze vytáhla foťák a šla dělat pokusy s manuálním nastavením, protože se mám ještě co učit a nechci fotit na automat. Dopadlo to jak to dopadlo, snímky jsou to vesměs obyčejné, ale některé nejsou úplně nejhorší :)
Jak si užíváte prázdniny vy? Chystáte se někam na dovolenou, na výlet nebo na tábor? :)