.
.
.
.
.
.
..

.
.

Naděje umírá (poslední)...

19. prosince 2014 v 18:36 | Thalia |  Aktuálně
Ahoj...
Předně bych ráda řekla, že to tu nechci nechat umřít, ale něco psát nebo vůbec něčemu se věnovat je pro mě poslední dobou těžký. Vlastně úplně všechno je pro mě těžký. Začínám chápat rozdíl mezi špatnou náladou a depresí. Začínám chápat, jak může někdo nesnášet sám sebe. Ano, přesně to se mi děje. Někdy se říkám, že lidi jako já by se ani neměli narodit, protože já akorát všem ubližuji. Naučila jsem se být sama a všechno řešit sama, ale paradoxně mé nálady vždycky odskáčou ti, které mám nejraději. I ten, kterého mám nejraději. Odnesl to všechno.
Znáte ten pocit, když musíte něco udělat, protože je to nutné, i když opravdu nechcete? Když musíte opustit někoho, koho milujete, abyste mu už dále neubližovali? Asi momentálně vidím svět černobíle, vlastně spíš černě než bíle, a nevěřím na sluníčko, které přijde po každé bouřce. To sluníčko nepřichází, místo něj se valí další a další bouřkové mraky. A já ztrácím naději.
Omlouvám se za negativní článek takhle před Vánocemi, ale když já nemůžu jinak, potřebuji se někam vypsat...

Th.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pink-bee Pink-bee | Web | 19. prosince 2014 v 18:55 | Reagovat

Bude to znít sobecky...(no jistě že bude) ale jsem ráda, že nejsem jediná kdo se poslední dobou takhle cítí.

2 Mniška Mniška | E-mail | Web | 23. prosince 2014 v 22:34 | Reagovat

Ahoj, milá Thalio. Po dlouhé době teď zase brouzdám blogovým světem a klepu na dveře u mých oblíbených blogerů. Zprvu mě okouzlilo, jak pěkně to tu vypadá, ale v druhé řadě mě rozesmutnila tato zpráva a že teď asi zažíváš těžké chvíle. Zrovna dneska jsem bohužel narazila ještě na jinou mou oblíbenou blogerku, která to teď patrně také nemá lehké.
Nejsem si jistá, jestli jsem zrovna já ta pravá osoba, od které bys chtěla slyšet uklidňování, ale chtěla bych Tě moc povzbudit. Rozhodně nechci brát Tvé pocity na lehkou váhu a jistě mají odůvodnění. Ale vím moc dobře, o čem mluvíš. Až moc dobře. Protože já už si hrozně mockrát připadala strašně zbytečná a ptala jsem se sama sebe, proč jsem se vůbec narodila, když jsem pro ostatní tak neužitečná a naopak ubližuji nechtěně těm, které mám ráda.  Ale z těch pocitů jsem se nakonec dokázala vymanit, protože jsem si říkala, že když už na světě jsem, musím se sebou něco dělat a udělat to, co chci. A dokázat, že nejsem neužitečná. To píši v naději, že Tvé pocity snad mohou být krátkodobé. Nevím tedy, co se stalo, takže těžko říct, ale snad existuje řešení, kterého se můžeš chytnout. Život je těžký právě proto, abychom se s ním prali a my si dokázali vydobýt své místo na slunci. Ty jsi fajn osůbka, věřím že cestu najdeš a když budeš potřebovat pomoct, tak jen napiš :)

3 Šárka Šárka | Web | 26. prosince 2014 v 19:23 | Reagovat

Ooo, človíčku, to je mi líto, že nezažíváš zrovna veselé Vánoce :( Přeju Ti, ať tohle období brzo skončí a ty se z toho co nejdřív dostaneš! Sluníčko přijde, uvidíš! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama